Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor beszéde szerintetek...

Vona Gábor beszéde szerintetek is meghaladta messze az Orbán migránsozó beszédjét?

Figyelt kérdés

Mivel itt mindig letörlik ami nem fideszes, ezért lementem ezt és minden médiának elküldöm, ha ez letörlésre kerül.

Egyedül Vona Gábor beszéde volt normális. Orbán hamukázott nem létező dolgokról, miközben a családja szétlopta az országot.


2018. márc. 15. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
A felcsúti KISZ titkár beszédét nem nehéz túlszárnyalni :)
2018. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Mire gondolsz? Hogy nem akar többé magyar emberrel harcolni? Előbb kellett volna ilyet mondania, amikor még nem ment el az esze. Most már rajtad kívül ki veszi ezt komolyan?
2018. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó beszéd volt. (De hasonlítani nem tudok, mert Orbánét nem hallgattam meg. Minek pazaroljak arra akár egy percet is az életemből, úgyse mond semmi újat.)
2018. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem az jött le, hogy eddig tisztességes emberekkel harcolt.
2018. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!