Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a Kósa Lajos 1300...

Mi ez a Kósa Lajos 1300 milliárd forintos ügy?

Figyelt kérdés
Nagy vonalakban, a kormány és az ellenzék oldaláról be tudná valaki mutatni hogy mi ez az egész ügy? Honnan jött ez az 1300 millárd meg mi köze van Kósának hozzá?
2018. márc. 15. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, extra, egy újabb fideszes kiskirály akiről kiderült hogy 100x annyi pénzt lopott össze már, mint amennyit feltételeztek róla.
2018. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

A Lajos belemászott egy pénzmosásos buliba, aztán kiderült, hogy nem ő a legokosabb! Az anyukája nevére ajándékoztatta a 800 milliós jutalékát, így nem kell bevallani - és gond nélkül megörökölhető! Ügyes, nagyon ügyes... Csak valaki belesz@rt a ventilátorba!

És még nincs vége...

2018. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Évekig kaptam ilyen örökösödési emaileket. Többnyire 20-50 %-ért kellett volna segítenem az örökség átvételében. Egyik-másiknál egy adott összegű külföldi folyószámlával kellett volna bizonyítanom, hogy nem vagyok "nincstelen". A folyószámlát már meg is nyitották a nevemre, nekem csak fel kellett volna töltenem.

Van aki az ilyet beveszi...

2018. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!