Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ha a FIDESZ nem...

Szerintetek ha a FIDESZ nem lesz a hatalmon, megszűnik az orvoshiány?

Figyelt kérdés

Más párt foglalkozna az egészségüggyel?

Mit gondoltok?



2018. márc. 15. 21:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat a rossz ragokért, de berágtam közben, ahogy írtam...
2018. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sajnos igazad van. És szerintem is mindegyik párt a maga jólétének az építésével foglalkozna, nem pedig az ország erősítésével.
2018. márc. 16. 21:44
 13/14 anonim válasza:

Nem, több okból sem.

Egyrészt, mert már a FIDESZ előtt is orvoselvándorlás volt. Ezt kár tagadni.

Másrészt, bár a #6-os szerint "Az EÜ-s dolgozók azért mennek el, mert sz_rok a bérek és nincs kilátásban jelentős emelés, rosszak a munkakörülmények is, nincs perspektíva. " nem igaz. Nekem pl politikától függetlenül a Budapest-b...zikból van elegem, de nagyon. Egyetemekről szóló cikkekben más se lehet olvasni, minthogy a vidéki egyetemek milyen gagyik, népszerűtlenek, ócskák (úgy általában), vagy ha orvosi egyetem a téma, akkor pedig az olvasható az országos sajtóban, hogy a SOTE mennyivel jobb a vidéki orvosiknál, a PTE, SZTE és DE milyen gagyi, ótvar, hulladék.

Személyesen is több "atrocitás" ért már, mikor szóba került az egyetem, és mikor kiderült, hogy orvosi, de nem SOTE, sokan csak a pofákat vágták.

Hát, köszönöm szépen, én a gagyi, hulladék, utánam dobott, másodrangú diplomámmal gondolkodás nélkül el fogok húzni ebből a retek országból, a drága magyaroknak meg meghagyom az okos, páratlan Semmelweis-doktorokat.

Nem is értem, miért baj nektek az orvoshiány... Örülni kéne, hogy a szar vidéki egyemek orvosai elhúznak az országból..

A tandíjat hagyjuk, azt mindenki visszafizeti, aztán lehet örülni.

2018. márc. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem csak az orvos hiány a probléma hanem az egész egészségügy kompletten. Rengeteg pénz kell ennek rendbe tételére, de nyilván egy uj kormány nem a sportot fogja erején felül is támogatni és nem fognak lopni és akkor meg lesz a pénz. Ha pedig van pénz akkor minden rendben lesz.
2021. ápr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!