Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt már olyan érzésetek,...

Volt már olyan érzésetek, hogy a Jobbik bérkommentelőket alkalmaz, akik többek között ezen az oldalon is tevékenykednek?

Figyelt kérdés

Már régóta gondolkodtam ezen, aztán meggugliztam és tessék:


[link]


A TOP 100 magyar weboldalra minden bizonnyal ráálltak. BÁRMI Jobbik elleneset írok, rögtön itt lesznek tízen, akik megvédik Vonát. Youtube - Vona kiment Erdélybe nemrégiben. Szidták a székelyek mint a bokrot. A kommentelők milyen következtetést vontak le 95%-ban. Hogy Vona egy hős! Szél Bernadett szerepelt a TV-ben, a videó ott van Youtubeon. Milyen következtetést vontak le? Inkább nem írom le, mert bant kapnék érte. Legyen elég annyi, hogy erősen negatív következtetést. De bezzeg MSZP-s vagy DK-s szavazót még egyáltalán nem láttam ezen az oldalon. Sőt sehol az interneten. Ők hol vannak? Mert létezniük kell valahol. Elméletileg legalább annyian kell lenniük mint a jobbikosoknak. Közvéleménykutató intézet is áll párt befolyása alatt, nevezetesen az IDEA intézet. Nagyon komoly nevük van, de a valóságban semmi múltjuk nincs. Annyi funkciójuk volt, hogy csináltak egy közvéleménykutatást, ahol 13%-on áll az MSZP és a DK is és ezt leadták a hírportálok. Az egészet azért hozták létre, hogy ezt leadják mint egy független hírforrás. De ők nagyon nem függetlenek, akár Gyurcsán Ferenc is csinálhatna közvéleménykutatást ennyi erővel.


Csurkának volt igaza a Jobbikról. Ő még igaz magyar volt, aki nem élt ilyen aljas tömegmanipulációs eszközökkel. Tönkre is tették a pártját. Sajnos azt tapasztalom, hogy az egyik hírforrás fideszes, a másik MSZP-s, a harmadik jobbikos. És ha azt gondolná valaki, hogy egy független fórumra ír, azt pedig már rég jobbikos bérkommentelők árasztották el. Az egész jobbikot így futtatták fel interneten szerény véleményem szerint. Meg azzal, amit Csurka mondott:


https://www.youtube.com/watch?v=Y2UcIogG6y8


Elérkezett a 21. század. Már így mossák ki az agyatok. Most az következik, hogy agymosott birkának fogtok hívni ezért a kérdésért, aztán ellenőrzitek a bankszámlátokat, hogy megjött e már a fizetésetek a Jobbiktól.



2018. márc. 16. 18:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
34%
Amióta Simicska pénzeli, már ezen sem lepődnék meg.
2018. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
59%
Ne magadból indulj ki, narancsparasztkám...
2018. márc. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell bérkommentelőket fogadni, van ezen az oldalon elég degenerált ahhoz, hogy szajkózza a propagandát bármelyik pártról is legyen szó.
2018. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
53%
Én nem vagyok bérkommentelő, sose voltam, de akkor is a Jobbikra szavazok, ha az ellenkezőjét is akarod bizonyítani te ki fizetett fideszes bérkommentelő kérdező...
2018. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nincsenek bérkommentelők, maga Vona Gábor és Morvai Krisztina az aki itt osztja az észt, csak eltakarják a nevűket, hogy ne lássátok. Maga Orbán Viktor és Lázár János is szokott gyakorizni, csak ugye ők is titokban. Amikor egy-egy nagy vita bontakozik ki, akkor valójában ők vitatkoznak. Mindegyiknek van számítógépe már a mai világban, nem akadályozza meg semmi, hogy ide kommenteljenek.
2018. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező: nálad bazi nagy gondok vannak, szerintem kezeltesd magad minél előbb, mert nem lesz jó véged :D
2018. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
23%
Allah akbar
2018. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
47%
LOOOOOOL és belinkel egy Origós oldalt :DDDD Ami kicsit se fideszes :DDD anyám, itt aztán vannak gondok :D
2018. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
62%

Lehet, hogy a Jobbik is él vele, de az, hogy ezt egy Fideszes veti a szemére az mulatságos:



[link]

[link]

[link]

2018. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
81%
A fidesszel kapcsolatban is folyamatosan felmerül ez a vád, meg itt-ott a többi pártnál is lángra kap az ilyesmi, pedig szerintem alaptalan. Ezek inkább meggyőződésből írnak, beszélnek. A különböző propagandagépezetek elég hatékonyan mossák át az agyát a megvezethetőbb embereknek, ami bőven elég. A pártok úgy működnek, mint a szekták, épp elég fanatikus rajongójuk van, akik maguktól terjesztik az igét, ezek mellett szükségtelen a bérkommentelők alkalmazása.
2018. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!