Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez jó tanács amit a fideszes...

Ez jó tanács amit a fideszes mondott?

Figyelt kérdés
Voltam lakossági fórumon hol a helyi fideszes jelölt tartott beszédet. Fórum után odamentem hozzá pár kérdést feltenni. Mondtam neki, hogy felháborítónak tartom, hogy sok munkáltató diszkriminálja a pályakezdőket erre rávágta, hogy ő is. Mondta, hogy ha ilyet tapasztalok vágjam a munkáltató fejéhez, hogy ő is felelős a kivándorlásért. Szerintetek jó tanács? Szerintem igaza van de ettől még nem oldódik meg a probléma, sok diplomás haverom kiment Ausztriába emiatt:/
2018. márc. 17. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Fúj, bakker, te ilyen rendezvényekre jársz?
2018. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
A diszkrimináció kezelése az állam feladata. Megpróbálhatsz bűntudatot kelteni a HR-esben, de ez semmit nem fog változtatni.
2018. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Érdekel az ami a környezetemben zajlik. Leginkább a modern városok program miatt mentem el. Nem értem miért baj ez.
2018. márc. 17. 19:04
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Fideszes rendezvényen kár tájékozódni, ott csak agymosást tartanak.
2018. márc. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Igen, jó tanács, főleg akkor, ha másik munkahelyet keresel.
2018. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Tekintsük el attól, hogy az országban szinte nincs olyan szakma, ahol nincsen munkaerőhiány.

A Tesco-s dolgozótól, egészen, magasan képzett IT-s ig.


Azon kívül, hogy a vállalkozókat agyonnyomták adókkal, nem nagyon tett semmit a Fidesz.

Mióta kormányon vannak, 26 új adót vezettek be.

Többek között az üzemanyagét, aminek fix lett az adója. Vagyis, ha 0 ft, kapná a kút az üzemanyagot, és csak 10 ft tenne rá, te akkor 220 ft fizetnél érte.

Lett tranzakciós illeték. Egy kicsit komolyabb cégnél, akár havi fél millió is lehet ez.

A vevő többet nem akar fizetni, a járulékok csökkenek az egyik oldalon, nőnek a másikon. Honnan lehet lehet lecsípni? A melós fizetéséből.

Erről mindenki tehet. Nem egy ember, vagy egy csoport.

A németeknél, nincs ilyen probléma. Ott a német, inkább a németnek adja a pénzét, és állam nem öli meg a vállalkozókat.


Arról miért nem kérdezted meg, hogy a 2013 tervezett 35%-s luxus áfáról, mi a véleménye? Mert be akarta vezetni a Fidesz, csak az EU azt mondta, hogy nincs ilyen.


Szóval a kérdés az, hol nem kapnak a pályakezdők lehetőséget, mert én úgy látom, már mindenhol két kézzel kapkodnak utána.

2018. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
A kivándorlásért elsősorban a kormány a felelős, ők terhelik rommá a vállalkozókat, bankokat adókkal, illetékekkel. Miattuk megy ki milliónyi ember. Mondjuk az is igaz, hogy így te viszont könnyebben fogsz állást kapni, mert kevés az ember aki dolgozzon, így egyre kevésbé fognak válogatni.
2018. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A munkáltatók jelentős része erősen diszkriminál. A pályakezdőket a 35 felettieket, a kisgyermekes nőket stb.

Ha ilyet tapasztalsz és bizonyítani is tudod akkor a TE (!) esetedben kimondja a bíróság a jogsértést. A munkáltató meg folytatja tovább a gyakorlatát mert minden egyes jogsérelmet külön külön kell kivizsgálni, nem lehet úgymond ráhúzni a munkáltatóra a vizes lepedőt azért mert diszkriminál.

2018. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!