Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szita Károly, Kaposvár fidesze...

Szita Károly, Kaposvár fideszes polgármestere vajon meddig próbálja még tagadni, hogy III/III-as ügynök volt?

Figyelt kérdés
[link]
2018. márc. 17. 14:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Pardon, III/II-es.
2018. márc. 17. 14:17
 2/6 anonim ***** válasza:
4%

amíg az mszp sek

ketős állampolgárságokat is felüllehetne vizsgálni meg veisz tamás útleveleit

2018. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Ezeket úgyhívom hogy ügyeletes se-gg-nyalók, mindig annak a se-gg-ét nyalják aki éppen hatalmon van,

Elég gusztustalan emberfajta.

2018. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Gyakorlatilag ma beismerte. De ebben olyan nagy újdonság nincs, újabban minden fideszesek elleni "aljas rágalomról" kiderül, hogy igaz...

Eddig azért tagadta, mert nem volt egyértelmű bizonyíték, most hogy lehozta az MNO, hogy kikről jelentett, beleértve a saját családját is, már abbahagyta a tagadást.

Én csak azt nem értem, hogy akkor a rendszerváltáskor, hogyhogy épp az egyik legantikommunistább Fideszbe ment át, miért nem maradt az MSZP-vel?

2018. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4: igen, én is azon csodálkozom, hogy miért nem MSZP-s lett.
2018. márc. 17. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

"hogy miért nem MSZP-s lett."

Azért, mert ott már kiismerték; ilyen morális/emberi hulladék még oda sem kell!

A fidesznél meg nem kirívó...

2018. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!