Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, hogy FIDESZ-es...

Miért baj, hogy FIDESZ-es vagyok, ha egyszer úgy látom, hogy jobban élnek az emberek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 13:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%

Mészáros Lőrinc,Tiborc István,Rogán Antal,Lázár János és még sokan mások nagyon jól élnek.

Szóval minden rendben van!

2018. márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%

nem baj, mindenkinek joga van abban a pártban bízni, amiben hisz.


Én nem vagyok Fideszes, mert én itt a környezetemben pont azt látom hogy aki nem kisebbségi, vagy nem szült 3-4 gyereket, az bizony rosszabbul él. Tehát egy átlag család, két dolgozó, de minimálbéres, vagy kicsivel az felett kereső szülővel, és két gyerekkel rosszabbul él mint az előző kormánynál.

2018. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%

"úgy látom, hogy jobban élnek az emberek?"

Igen jobban élek!

Mióta ennek a retek kormánynak köszönhetően kiköltöztem külföldre! :)

Köszönöm Orbán Viktor! Életem legjobb döntése volt!

2018. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

Mindenkinek jogában áll abban hinni amiben akar!

De: vidéken ne nagyon hangoztasd a fidesz-szimpátiádat, mert könnyen baleset ér...

Szóval: tartós tejet már csak módjával vegyél!

2018. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%

Tudod, drága barátom, nem csak azzal van a baj, hogy Fidesz szimpatizáns vagy, hanem azzal van a legnagyobb baj, hogy egy olyan pártot támogatol, akinek minden ünnepi beszéde aktuálpolitikáról, gyűlöletről szól.

Mindenkiben ellenséget lát, minden piszkos ügyet, amit Orbánék csináltak, azt az ellenzékre igyekszik rákenni, nem sok sikerrel.

Olyan pártot támogatol, amelyik napi szinten mossa az agyadba a menekültellenességet, holott több, mint 20ezer migránst fogadott/engedett be az országba, teszem azt hozzá, TITOKBAN!!!

Minden egyes pert sorra veszít a Fidesz az ellenzékkel szemben!

Azzal a téveszmével, hogy a MANYUP-nál nincs biztonságban a pénzed, arra kényszerítettek mindenkit, hogy térjenek át az államiba, mert ott "nagyobb biztonságban van"..

Na igen ám, mi lett a következménye?Hirtelen eltűnt 3000MILLIÁRD FORINT a kasszából...

Ennek te örülsz?

Ja, ennek az lett a következménye, hogy olyan szinten lett nyugdíjkatasztrófa, hogy neked kell majd a kis megtakarított pénzednből nyugdíjas szüleidet eltartanod, a nyugdíjasoktól minden támogatást megvontak és beteszik őket a munka világába.

Neked ez az élet, öregem?

2018. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%

Valamivel jobban élünk, de sajnos anyukám közmunkán van és mivel már idős semmi esélye más munkát találni, másfél éve van még a nyugdíjig. Azért azt felháborítónak találom, hogy valaki 8 órában dolgozik és ötvenpárezer forintot kap ma 2018-ban Magyarországon. Annyi szerencsénk van, hogy nekem volt fizetésemelés és abból azért kijövünk.

Az viszont nagyon aggaszt, hogy Stadionokra és Ensz, Soros propagandára megy el a sok közpénz. Ami Fideszhez köthető médium MTV, TV2, ORIGO, megyei újság kritikán aluli, nézhetetlen, olvashatatlan. Látszik, hogy nem azért dolgoznak, hogy pozitív képet alakítsanak ki a fogyasztóban, hanem nekik már le van osztva a pénz és csak a propagandát nyomják amit felülről kapnak utasításként.

Tehát összefoglalva valóban meg lehet élni a Fidesz kormány alatt, de nem a népet akarják szolgálni, hanem a saját akaratukat rákényszeríteni a népre amiből nem fognak jó dolgok kisülni. Alapvetően egyetértek a fideszel, de mégse támogatom őket a választáson, mivel túlságosan elszemtelenedtek már az utóbbi 8 évben.

2018. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%
Jobban élnek valamivel ja. És még jobban élnének, ha nem lett volna ennyi adóemelés, és nem lopnák el a nekik szánt pénzt a fideszes "elvtársak". Annyival jobban élnének, mint a környező országok lakói, ugyan is a felődés alapja a világgazdaság, nem a KISZ titkár zsenialitása. Az ő " zsenialitása" a fejlődés visszafogásában rejlik ;)
2018. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
#15 A nyugdíjasokat úgy támogatják, ahogy csak tudják!
2018. márc. 18. 14:41
 19/22 anonim ***** válasza:
84%

"De: vidéken ne nagyon hangoztasd a fidesz-szimpátiádat, mert könnyen baleset ér..."


A vidékiek a legnagyobb barom fideszesek. Én is vidéki vagyok, szóval első kézből tapasztalom.

2018. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
42%

"A nyugdíjasokat úgy támogatják, ahogy csak tudják!"


Életfogytig tartó munkával?

Okos vagy?

Te 80 évesen fel tudnád venni a versenyt egy 30 évessel szemben?

2018. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!