Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, hogy FIDESZ-es...

Miért baj, hogy FIDESZ-es vagyok, ha egyszer úgy látom, hogy jobban élnek az emberek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 13:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
69%

"A nyugdíjasokat úgy támogatják, ahogy csak tudják!"


Itt gondolom arra célzol hogy az unoka küldött postán egy tabletet a nagyinak hogy megnézhesse a dédunokát mikor durmizik? Valóban fontos az idősek technológiai felzárkóztatása de nem hinném hogy ez a legjobb mód rá hogy ha látni akarják az unokát dédunokát akkor rá kell kényszerüljenek olyan eszközök használatára amihez saját bevallása alapján nem ért a miniszterelnök


Vagy arra gondoltál amikor a magánnyugdíj pénztárat kb 2 perc alatt eltapsolta a kormány ÚGY hogy még ÉN tartoztam több százezer befizetése után?


Mit ne mondjak azon elmélkedhettél még az idősek támogatása kapcsán hogy idén IS igaz csak az előző évet tudjuk mindig lelketlen számban felülmúlni hisz azon időseknek akik a 20-30 ezer forintos nyugdíjból nem telt tüzelőre idén is megfagytak félig saját félig banki otthonokba mert ugye a fele már a banké volt hisz nem tudtak közüzemi számlákat tisztességesen fizetni.


melyik támogatásra gondoltál?

2018. márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Miért baj, hogy FIDESZ-es vagyok, ha egyszer úgy látom, hogy jobban élnek az emberek?"


Kérdező.

Ezt nem a Fidesznek köszönhetjük, hanem elsősorban a világgazdasági folyamatoknak, másodsorban pedig magunknak.


[link]


Amint látszik, a régiónkban lévő összes ország hasonló gazdasági fejlődést produkált, mivel mindegyik ország Nyugat Európától függ gazdaságilag, és Nyugat-Európában pedig a válság után jelentős gazdasági fejlődés indult meg. Szóval a "jobban élnek az emberek"-hez rohadtul semmi köze a Fidesznek.

Amihez viszont van köze a Fidesznek az ez a kis grafikon itt:

[link]


Gazdasági növekedésben mi vagyunk legalul és a tendencia romlik.

Miért?

Az összes felsorolt országot ugyanazon hatások érik, mégis mi jövünk ki a legrosszabbul.

Ennek sok köze van a Fidesz féle korrupcióhoz, EU-s támogatások ellopásához, stb.

2018. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!