Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki várja Orbán október 23. -i...

Ki várja Orbán október 23. -i beszédét, amit a Terror Háza előtt fog tartani, és szerintetek méltó megemlékezés lesz a forradalomról, vagy újabb migránsozás, sorosozás lesz a fő téma?

Figyelt kérdés

2017. okt. 13. 20:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
81%
Én nem várom.
2017. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
21%
Én az együttben és a momentumban bízom, hogy fütyülésükkel méltó mód tisztelegnek 56 emléke előtt, és emelik az ünnep fényét.
2017. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 anonim ***** válasza:
72%

Engem nem igazán izgat Orbán október 23-ai beszéde.

Aki konkrétan várja Orbán beszédét, ott valami nem igazán van rendben a fejben.

2017. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/99 anonim ***** válasza:
28%

Nem gondolkoztam még ezen.

De hajrá Viktor!!!

2017. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 anonim ***** válasza:
75%

Aki azt várja hogy a nemzeti hőseinket takonyba folytja a felcsúti pákító gyűlöletbeszéde az se 100 as az biztos.


Amit tavaly művelt az kimeríti a hullagyalázás fogalmát igaz csak szavakban de egy nemzeti ünnepen egy minisztertől ez akkora szégyen hogy csak Abszurdisztánban nem kergetik végig az utcákon az ilyet miközben megkövezik.

2017. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 anonim ***** válasza:
26%

2# Na jah, nem is értem egyébként, hogy engedik ezt.

Azt csodálkoznak ha valaki jól megveri őket (mondjuk a céljuk ez vele)


Kérdező: Kérdésed alapján teljesen mind1 mi lesz, neked nem fog tetszeni

2017. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/99 anonim ***** válasza:
70%

Amennyiben az elnyomó megemlékezése méltó az elnyomottakról, még ha nem is a saját áldozatairól van szó, de az elv nagyon hasonló, akkor ez is méltó lehet.


Ha tudnám, hogy a beszéde közben rászakad az ég, vagy elnyeli a föld, akkor nagyon várnám. Akár Semjénnel való közös böjtölést is vállalnék addig.


Meghallgatni? Minek?! 8 éve nem mondott újat!

2017. okt. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/99 anonim ***** válasza:
80%

Én nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen összefüggést fog találni 56 hősei, Soros, a migránsok és a gonosz Brüsszeli bürokraták között.

Esetleg arra kitérhetne, hogy 56-ban vagy az utóbbi 5 évben hagyta-e el több honfitársunk az országot a jobb megélhetés érdekében.

2017. okt. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 anonim ***** válasza:
78%

"Remélem végre valaki lelövi."


Hidd el ebben a formában nem lenne jó, az állami média (ami kb minden tv-rádió-újság) 70+% a nemzeti mártírt csinálna belőle, bírd ki ezt a fél évet utána szépen azt kapja ami egy demokráciában szokás. Tárgyalás, nyilvános meghurcolás, vagyon elkobzás, népirtás (igen a szándékosan megvont forrás az egészségügytől nem áll messze a köhögsz lőjünk a Dunábatól), nem kell megölni azt a férget, kényszermunkát az egész pártjának kdpm vel egyetemben majd ha közmunkás béren ledolgozták a kárt amit okoztak napi 16 órás munkaidőben akkor majd lehet leesik mibe taszították az országot.

Még mindig a bukott baloldalt emlegetik sokan de az orbánrezsim 2 év alatt többet pusztított mint a bukott baloldal 8 év alatt.

2017. okt. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 anonim ***** válasza:
27%
Csak ebből semmi se fog megtörténni, hiába pontoz fel a sok álmodozó.
2017. okt. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!