Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orban vagy Vona tartoznak...

Orban vagy Vona tartoznak valami hatterhatalmi csoporthoz?

Figyelt kérdés

Pl szabadkomuvesek vagy a bilderbergekhez...

Mert nekem nagyon ugy tunik egyik parlamenti politikusunk sem az orszag/nep erdekeit nezik.

Nem is ertem hogy van ennyi fideszes, vagyis inkabb Orbanista! Viktor tud igergetni, es papiron tok jo minden... Dee valahogy megis az osszeeskuves elmeletek igaznak latszodnak. Vona pedig nekem nagyon ugy tunik hogy nem le fekudt a hatterhatalomnak hanem alapbol az o emberuk...

Ha valamit nem jol tudok ne szedjetek le a fejem! Ez az en meglatasom! De foleg ne olyanok papopjanak akik elfogult Fideszesek vagy Jobbikosok vagy akarmi mas... Csak velemyetekre vagyok kivancsi illetve eszmecseret folytatni. Elore is koszonom a valaszokat!


2018. márc. 18. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van háttérhatalmi csoport akkor nyilván a nagyobb pártok a befolyása alatt vannak. Bilderberg találkozóra Magyarországról úgy tudom legutóbb Bajnai ment el. Orbán és sok más Fideszes pedig Soros pénzén tanult.
2018. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Diktárorkezdeményeket és a bizonytalan politikusokat nemigen vesznek be. Ha egyáltalán léteznek ezek a háttérhatalmak. Szerintem nem léteznek mert a tycoon önző fajta. A mágnások csak néha fognak össze egy tőzsdei vagy egyéb ügyletre.
2018. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pedig vannak. Szabadkomuvesek, es a bilderberg group biztosan letezik
2018. márc. 18. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!