Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbiknak mi a véleménye a...

A jobbiknak mi a véleménye a külföldi magyarok szavazati jogáról? Igaz az, hogy megvonnák tőlük a szavazati jogot?

Figyelt kérdés
Egy jobbikostól hallottam ezt.

2018. márc. 19. 00:47
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,

Mondom fel sem merült volna bennem a kérdés ha nem pont egy "jobbikos!" ismerősöm mondja. : "Túl sok Fidesz szavazat érkezik a határon túlról" és ezen változtatniuk kell ha nyerni akarnak.


"milyen jogon szavaz egy külföldön élő ha nem ide fizeti az adóját?"


(mondtam is ,hogy ez inkább Mszp-s duma )

Bár ez van ha túl sok embert kell bevenni egy pártba... Meg ha néppártosodni akar a

-nagyon- jobb oldal. Már azt hangoztatják ők nem is jobb hanem "center" párt...

Nekem túlzottan hatalomhajhász-nak tűnik a jobbik.

Attól tartok mindent megtennének a "győzelemért"

DE ,hogy ebből lenne -e jobb Magyarország mindenkinek? Az egy másik kérdés.

2018. márc. 19. 17:34
 22/24 anonim ***** válasza:
71%
Ez csak azt mutatja, hogy az ismerősöd nem elvakult pártfanatikus, azaz nem feltétlenül ért egyet mindenben a párt álláspontjával. Ilyenből sok van a Jobbik-szimpatizánsok között, ugyanis mi tudunk önállóan gondolkodni.
2018. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Ez úgy hangzott mintha ezt másokról nem tudnád elképzelni sem ,hogy tudnak önállóan gondolkodni.

És azért vannak sarkallatos dolgok amiben igenis egyett kell érteni ahoz ,hogy tudjunk együttműködni! Vagy BÍZNI egymásban.

2018. márc. 19. 23:12
 24/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem véletlenül hangzott úgy, a fideszesek és a libbantak nagy részéről valóban nem tudom elképzelni, hogy tudnak önállóan gondolkodni :)
2018. márc. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!