Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan vehető egyáltalán ez...

Komolyan vehető egyáltalán ez az elemzés?

Figyelt kérdés

[link]


Igencsak nevetségesnek tartom az elemzést, amit a Republikon nyíltan baloldali intézet publikált.


Tatabánya, Dunakeszi , Székesfehérvár, Vecsés és Szombathely legfeljebb álmukban esélyes baloldali.


Tatabányáról tudom legfeljebb elképzelni, de Dunakeszi, Fehérvár és Szombathely teljesen fideszes.

Vecsés inkább Jobbikos.


2018. márc. 20. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


>megkérdezi hogy komolyan lehet e venni a baloldali elemzéseket

2018. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
S az iránytű meg azt mérte, hogy Budapest, Szeged balos, a többi mind Jobbikos, elég nagy előnnyel.. Remélem hogy legalább a kampányt úgy összpontosítják az ellenzéki pártok, hogy a zicceres kerületeket behúzzák. Oké, hogy nem lesz visszalépés, de ha informálva vannak az emberek, esélytelen jelöltre nem szavaznak...
2018. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig Szeged és Budapest mindig balos volt és az is marad.
2018. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A jobbikos Iránytű a másik, ott is van pár nevetséges elemzés, hogy szinten mindenhol a Jobbikos akarják kihozni esélyesként, csak azért így nehezen vehetők komolyan.
2018. márc. 20. 16:07
 5/9 A kérdező kommentje:
Nyíregyháza viszont szerintem is kétesélyes, Miskolc viszont Jobbikos.
2018. márc. 20. 16:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy egyértelműen fideszes vagy fordítva, egyértelműen ellenzéki egy körzet. Ezt legutóbb Hódmezővásárhely mutatta meg élesben. Ahol most fideszes a képviselő, ott l-elegutóbb a fidesz-kdnp-re szavaztak a legtöbben, ennyi. Ha tényleg csak 1 ellenzéki jelölt lesz vele szemben akit ismernek és az ott lakók tényleg beveszik, hogy az a jó nekik, ha megint akorábbi kifosztóikat teszik meg döntési pozícióba, mert most csak 40%-al emelkedett a fizetésük és nem 55-el vagy bármi, akkor bizony az ellenzék fog ott győzni.

A választóknak nagy átlagban rövid az emlékezete, seperc alatt elfelejtik, hogy akik most mindent megígérnek nekik, azok ugyanígy ígérgettek 2002-ben, 2006-ban is, a vége pedig fizetéscsökkenés, adósság és munkanélküliség lett.

Mindenkinek el kell menni szavazni és ésszel, nem pedig észnélkül!

2018. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Debrecenben egy Gurmai nevű nőt indít a baloldal, aki nem debreceni hanem a franc tudja honnan szabadították. Én balos érzelmű vagyok, de: ép elméjű debreceni nem szavaz olyanra, aki még GPS-szel sem találja meg a Nagytemplomot, aki egy napot nem lakott Debrecenben, aki csak dobbantónak tekinti a várost. Hogy fogja ez a debreceni érdekeket képviselni? Én sokkal inkább vagyok debreceni, mint bármelyik gittegylet lelkes híve...
2018. márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én Dunakeszin lakom születésem óta, de nem mondanám, hogy "teljesen fideszes". Nagyon sok a balos, éveken keresztül magasan MSZP-s nyert mindig.
2018. márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6.


És még van, aki nincs is mire emlékezzen, mert 5-10 éves volt.

2018. ápr. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!