Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz-re szavazni, csak...

A fidesz-re szavazni, csak azért, mert, , lehetne rosszabb is''?

Figyelt kérdés
Nem igazán akarom (sem tudom, mert nincs időm rá) követni a politikát. Gyurcsány Ferenc idején mi nagyon nagy szegénységben éltünk, szóval nem értem aki még bizalmat akar neki szavazni. Most sem dob fel minket a jólét, de lehetne rosszabb is. Tudom, hogy nem az én szavazatom fog dönteni, csak mégis... Annyira elképszetően rossz helyzetben van most az ország, hogy szükség lenne kormányváltásra? Végül a magasabb bér az szuper lenne. De erre nem elég 4 év, hogy olyan változást tenne a jobbik, ami kézzel fogható, szóval nem tudom. Valaki billentsen valamerre, vagy talán jobb ha nem is megyek szavazni.

2018. márc. 21. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Bírom az ilyeneket, hogy ,,Gyurcsány ideje alatt szegényebbek voltunk" kommenteket. Kár, hogy amikor körbenézek azt látom, hogy mindenhol szegényebbek az emberek, mint Gyurcsányék ideje alatt.
2018. márc. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

Igazad van, kérdező. Mindenki gaz túncsányista, aki nem a Fideszre akar szavazni.

Most komolyan, mit akarunk egy ilyen társadalommal kezdeni?

2018. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Itt a jövő a tét!


Egy eurázsiai korrupt elszigetelt ország leszünk, a nyugat öszeszerelő üzeme dőzsölő politikai elittel vagy fejlett demokratikus ország mondern gazdasággal...

2018. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Jelenleg a Fidesznél csak rosszabbak vannak az ellenzéki palettán.
2018. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Rühellem Gyurcsányt és b4ssza meg, de azért könyörgöm... Ehhez képest egy Disneyland volt.
2018. márc. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Libers Pertz ***** válasza:
43%
Nem tudom itt ki melyik országban tartózkodik életvitel szerűen, de nekem az elmúlt 8 évben csak pozitív irányba tolódott a helyzetem. Évről évre emelik a fizetésemet ami az előző kormány ideje alatt java részt nem is volt. Meg amikor volt is akkor is 70 ezer nettót kerestem. Ehhez képest 8 évvel később a 250 nettót nyaldossa a bérpapíron feltüntetett szám. Számomra nem kérdéses, hogy a Fideszre fogok szavazni és a közvetlen környezetem is hasonló képpen vélekedik. Persze nem mondom nekem is van ismerősöm aki a Gyurcsány fan clubbot gazdagítja, de még értelmes érvet tőle sem hallottam, hogy miért. Persze meggyőzni sosem próbáltam, mindenki oda rakja az x-et ahova szeretné, szerencsére a végkimenetel pozitív lesz, marad a Fidesz.
2018. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

"Rühellem Gyurcsányt és b4ssza meg, de azért könyörgöm... Ehhez képest egy Disneyland volt."


Gondolom annak idején nem te fizetted a rezsit se az élelmiszert

2018. márc. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Én nem követem ezt a hazai mocskolódást, de annyiban egyet érthetünk hogy nem élsz Te semmivel sem jobban most, mint akkor.

Az okosabbak belátják és megértik hogy nem egy párttól fogsz akaratodon kívül is jól élni, nekik is szerepük van benne de csak annyi hogy bérek, élhetőség tekintetében rendben legyenek a dolgok, neked is kell a normális szakma amiben tudsz is dolgozni.


Az a baj hogy a magyar már megint kombinál, hogy "alternatíva nincs, de lehetne ám rosszabb is"

Tudod mi a kézzel fogható a lopások, kórházakban pereg a vakolat elbírod képzelni mennyi pénzt vertek el ezek az államtól, aminek fejlesztésekben lett volna a helye? a béremelések is csak filléreket jelent mert akkora adót tartanak fent csak kíváncsi vagyok mi indokolja ezt, olyan NB1-es szar csoportokba öli a fideszes polgármesterünk a lóvét, aminek semmi értelme, de a Porschek, Lexus, Audi ott áll a stadion előtt...

A családunknak elege lett már ezelőtt 4 évvel is, már fiatalok nem is nagyon vannak itthon, akik most vannak 20-30 között, mert kint vannak Nyugaton elszórtan.


Ettől rosszabb már kétlem hogy lehetne, viszont ez az állapot nem maradhat, lépni kell.


Én a szüleim érdekében szavazok hogy nekik legyen jobb valamivel, engem viszont már nem érdekel. A fidesznek lehet köszönni azt is hogy akkorára ugrottak az ingatlan árak hogy eddig sem lehetett könnyen venni őket, ezután meg még úgyse.

2018. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7, Én kérek elnézést, mert nem vagyok napról napra élő kisnyugdíjas, és nem nézem el, a magyar média bedarálását... Amúgy én fizettem. És a rezsicsökkentésre annyit, hogy mindenhol az EU-ban kb negyedére csökkent...

Aztán olyan dolgokról, hogy elvek már nem is beszélek

2018. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te tényleg csak annyit érzékelsz az egészből, hogy Gyurcsány alatt rosszabbul éltél, míg a Fidesz alatt kicsit jobban. Ebből aztán tényleg nem lehet semmilyen következtetést levonni a kért pártról.
2018. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!