Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP miért nézi hülyének az...

Az LMP miért nézi hülyének az embereket, miért hazudik még most is, miért tagadja, hogy ők szivárogtatták ki a felvételt, amikor teljesen nyilvánvaló?

Figyelt kérdés

"Hadházy Ákos

13 órája ·

Volt néhány napja egy csúnya történet, ahol egy két képviselőjelölt közötti szerencsétlen beszélgetés került ki egy internetes szennylapra. Úgy tűnik, tévedtem, amikor azt feltételeztem, hogy Midi Melánia jelöltünk juttatta el a felvételt a kormánypárti revolverlaphoz. Vizsgáljuk az esetet, sajnos az viszont nyilvánvaló: hatalmas erőket vet be s Fidesz, hogy az ellenzéki pártokat egymás ellen hergelje."

[link]


"Midi Melánia megosztotta Hadházy Ákos bejegyzését.

12 órája ·

Elnézést kérek mindenkitől, hogy eddig hallgattam de muszáj volt , hogy tisztázzuk a helyzetet. Sajnálatos módon a fidesz lejárató kampányának részesei lettünk. Szomorú vagyok,hogy a kontextusából kiragadott beszélgetés rossz színben tüntett fel mindkettőnket. Hadházy Ákost én tisztelem az eddigi munkásságáért és támogatom, hogy egy korrupciómentes Magyarországért dolgozik. Én 22 évesen azért vállaltam a jelöltséget, hogy egy tiszta megújuló országot képviselhessek. A félreértések elkerülése végett én semmilyen anyagi juttatást nem fogadtam el és nem is ezért indultam képviselőjelöltnek hanem azért, hogy egy mindenki számára élhető Magyarországot teremtsünk közösen! Mindenkinek szíve joga, hogy kire szavaz de a legfontosabb, hogy elmenjen és éljen állampolgári jogával április 8.-án!

Hajrá LMP💚"

[link]



2018. márc. 22. 11:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ha nem az LMP szivárogtatta ki a felvételt, akkor mégis KICSODA? Egy szellem? :D :D :D :D


SZÁNALOM A KÖBÖN.

2018. márc. 22. 11:53
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Jobbik szivárogtatta ki lehet. Simicska mégis megjátsza magát ez is lehet...
2018. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nálam ez az eset volt az utolsó csepp a pohárban.

Ezek után bojkottálni fogom a választást.

Undorodom az egész bandától, az összes párttól egytől-egyig.


Az LMP a legnagyobb csalódás, remélem az 5%-ot sem érik el.

2018. márc. 22. 12:01
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
nem nezik, ez a fidesz satelit parta tudja hogy a magyarok azok
2018. márc. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az egész politika hülyének nézi az embereket, párttól függetlenül. Az egész meg van játszva, külön előre megírt forgatókönyvvel. Igen, majd pont véletlenül a választások előtt szivárog ki, nem sokkal a választások előtt nem figyelnek arra miről beszélgetnek, stb. Ne legyünk ennyire naivak.
2018. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező: ha bojkottolod a választást, azzal csak a "legnagyobb" rosszat támogatod. Legalább azért menj el, hogy hátha a fidesznek nem lesz akkora hatalma az elkövetkező pár évben..
2018. márc. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Te nagyon fiatal lehetsz kérdező, nálunk a kiszivárogtatásnak hagyománya, komoly történelme van. És rendkívül ritka, ha kiderül, ki tette. A kiszivárogtatás lényege, hogy a végrehajtóra senki se gyanakodjon. Ez azért is jó, mert nálunk a találgatásnak majd eme dolog meggyőződéssel való állításának is komoly hagyománya van.

Csak annyit tegyél, hogy e fórom néhány kérdését és válaszait tanulmányozd át. Meggyőződéssel állított valótlanságok garmadájával találkozhatsz. Ha mindnek hitelt adsz és még el is gondolkodol, rövid úton beleőrülsz az ellentmondásokba. Persze csak ha gondolkodsz és meg próbálod magyarázni.

2018. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De akárki is szivárogtatott, valamelyik a kettő közül direkt szándékosan felvette a közöttük zajló beszélgetést.
2018. márc. 22. 12:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaj hagyjuk már ezt a valamelyikük vette fel. Fletónál is jött ez a mese, hogy valaki észrevétlenül vette fel az öszödi beszédét. Kár, hogy akkoriban olyan minőségű hangfelvétel készítéséhez olyan technika kell, hogy nem tudod észrevétlenül elrejteni. Még mikrofonba beszélve is bődületesen pocsék hangminőség lett volna olyan technológiával, amit nem vesznek észre. Utólag meg hiába hangosítasz rajta, a háttérzaj is ugyanúgy erősödik.

Most is valószínűleg előre bevitték a technikát és abba mondták fel a kiszívárgott beszélgetést. Nem olyan könnyű ám jó minőségű hangfelvételeket készíteni tök random helyen.

2018. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valaki egyértelműen kiszivárogtatta, de ki lehetett : Soros, Simicska, Vona, Széll vagy a reptíliánok ? https://www.youtube.com/watch?v=gz5Asc4Q-bY
2018. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!