Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan, aki elköltözik...

Van itt olyan, aki elköltözik az országból, ha veszít a fidesz?

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Igen, én.
2018. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Hát én már megtettem, életem legjobb döntése volt. :)
2018. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Viszont ha veszít a fidesz, eskü hazamegyek :D
2018. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem, ugyanis ha veszít a Fidesz visszakerül a hatalomba a bukott baloldal. Kaján vigyorral az arcomon fogom figyelni, ahogy az emberek az első pár hónapban olümposzi istenekként fogják éltetni Gyurcsányt, Szél Bernadettet, meg Karácsony Gergelyt, aztán 2019 tavaszára már baloldal-gyűlölő és Fidesz-éltető kérdésekkel lesz tele GYK, az ország egyre lerobbantabb lesz és minden pénz cigánysegélyekre meg melegjogokra megy el, és 2022-ben visszaszavazzák a Fideszt, főleg ha valamelyik baller vezetőnek sikerül összehoznia egy újabb öszödi beszédet vagy szemkilövetést.
2018. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen nem létezhet. Sőt, akkor mind az elmúlt 8 évben évente kivándorolt 1 millió magyar haza fog költözni, mert Karácsony Gergely vezetésével felvirágzik Magyarország.
2018. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha jó döntés volt elhúznod ketteske, mi a fenéért jönnél vissza? Apró ellentmondás...
2018. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

"Ilyen nem létezhet. Sőt, akkor mind az elmúlt 8 évben évente kivándorolt 1 millió magyar haza fog költözni, mert Karácsony Gergely vezetésével felvirágzik Magyarország."


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Én kibírtam Hornékat, Megyót és a nemzet böszméjét is. Azt a max fél évnyi gapet, amíg ez a kretén vegyessaláta elmarakodik a koncon, aztán feladja, akár féllábon guggolva is kihúzom, eszem ágában nincs elmenni sehová.

2018. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%

"Ha jó döntés volt elhúznod ketteske, mi a fenéért jönnél vissza? Apró ellentmondás..."


Mert összeszedtem már annyi pénzt hogy Magyarországon éljek, ti meg vergődjetek csak a szaros 100ezretekért egy gyárban napi 12 órát :D

2018. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
A te szinteden tényleg csak betanított meló és minimálbér jöhetne szóba, 59%-os, ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy hazudsz. Épp elég kommentedet láttam már, némelyik igen árulkodó.:-)
2018. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Én pár hónapig vagyok kint, és utána 1-2hetet vagyok itthon, nekem már nem sokat számít az itteni helyzet, viszont anyagiakat tekintve nem mindegy hogy itthon építtetek egy 120nm-es házat, amit nem tudok fenntartani hazai fizetésből, kint meg elérhető, mellette egy jobb autóval és egy motorral. Szóval én már így nézem a dolgokat, megélhetés szempontjából persze hogy kint ésszerűbb lenne maradni.


Viszont itt vannak a barátok, család, na meg csak a saját nyelvemen beszélek máshoz.

2018. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!