Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországnak mekkora a...

Magyarországnak mekkora a valós népessége?

Figyelt kérdés
Ilyenkor azok is beleszámítanak akik külföldre emigráltak? Mert ők már nem teljesen magyarok, az utódaik is csak részben lesznek magyarok. Úgy tudom most 9,6 millióan vagyunk a hívatalos becslés szerint, de ez ennyire tekinthető valósnak?: [link]

2018. márc. 23. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor azok is beleszámítanak akik külföldre emigráltak? Mert ők már nem teljesen magyarok"

Mi van??? 😂😂😂😂

2018. márc. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor azok is beleszámítanak akik külföldre emigráltak? Mert ők már nem teljesen magyarok"


Nem. Ők már fél magyarok. Be kell szorozni a számukat 0.5-el :XD.

2018. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De Magyarország lakossága a kérdés! Ők már területileg nem tartoznak az országhoz. Ha mondjuk Angliában lakik akkor az angol lakossághoz tartozik tudtommal. Ez a népszámlálásnál is így működik.
2018. márc. 23. 12:25
 4/11 anonim ***** válasza:

Az igaz, ha átjelentkeztek oda főlakcímre.

De attól még 100% magyarok. Átlépve a határt nem kapnak Angol, meg Osztrák útlevelet.

2018. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 Értelek, de nem ez volt a kérdés, hanem hogy azok beleszámítanak e a becsült 9,6 millióba vagy sem..
2018. márc. 23. 12:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Van egy csomó olyan akinek megvan ugyanúgy a lakcíme otthon is, különben meg évek óta kint él. Mint én pl. Ez nem teljesen szabályos, de senkit nem érdekel.
2018. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért zsugorodunk rendesen. Szerintem a valóságban már 9 millióan se vagyunk. Plusz ha más nemzetiségűeket is bele veszik, akkor meg talán még 7 millióan se vagyunk. Mi magyarok lassan el fogunk tűnni a földszínéről sajnos.
2018. márc. 23. 13:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal kevesebben vagyunk mint 9 millió.
2018. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ebbe a romák is benne vannak, közöttük a Kormány emberei. Most azokat is beleszámoljuk?
2018. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ZoltanAnglia ***** válasza:
Ki a ba++szast erdekli ha eltunik a magyar nemzet, ha mar nem elunk mi??
2018. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!