Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mi nemzeti karakterünknek :...

A mi nemzeti karakterünknek : vallás, életfilozófia, életforma melyik mai párt értékei feleltethetők meg legjobban?

Figyelt kérdés

2018. márc. 23. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nincs olyan, hogy „nemzeti karakter”. Sokfélék vagyunk.
2018. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sulek Péter ***** válasza:
Egyet értek az elsővel, ez egyénenként eltér.
2018. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lux morulus ***** válasza:
43%

Én pedig az előző két válaszolóval szemben úgy gondolom, hogy van "nemzeti karakter".


A kifejezésből pedig adódik kérdésedre a válasz, hisz benne van.


Ha "nemzeti karakter" szerint teszed föl a kérdést, akkor nyilván az, amelyik a nemzetet védi, és a nemzet szempontjából előnyös politikát folytat.


Szerintem.


szép napot

2018. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Nemzeti karaktere a magyarnak:


kizárólag bigott keresztény...kivéve ha ősmagyar, mert akkor fujj István király, aki behozta a kereszténységet (sajnálatos következményként, hogy elnyugatiasodtunk, és megtanultunk írni, meg fürödni, meg hasonló fa*ságok)


Életfilozófiája:

-első, és legfontosabb: ha megdöglött az én tehenem, dögöljön meg a szomszédé is

-aki egy betűvel is olvasottabb, vagy nehezen felfogható összefüggésekre képes rávilágítani, az mind mocskos libsi

-sumér eredettörténete van, csak a "háttérhatalom" meg a szabad kőművesek elhallgattatták azokat a kutatókat, akik fel akarták fedni, hogy mi vagyunk a civilizáció gyökere, sőt, egyenest az űrből jöttünk/első emberként teremtettünk (ki épp milyen vallású, vagy mennyire sci-fi rajongó)

-mindig minden ellen lázadni a magyar forradalom nevében (te természetesen csak a fenn nevezett elvek mellett kiállva)


Életforma:

-kizárólag akkor érzi jól magát, ha a torkán taposnak, és paranoid téveszméket kergethet, miképpen őt az egész világ ki akarja csinálni, mert a fosomnyi kis országára az egész világ igényt tart (mert ugye tele vagyunk olyan folyókkal, amik az országban erednek, hihetetlen minőségű termőföldjeink vannak, az ásványkincseinkről már nem is beszélve)

-elüldözni és üldözni mindenkit, aki nem velünk ért egyet


Még szerencse, hogy van olyan párt, aki a nemzeti karakterünknek megfelel.... még a végén valami előregondolkodó pártra kellett volna szavazni...

2018. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lux morulus ***** válasza:
8%

Négyeske


Most olvasom, hogy megugrott a kivándorlásra történő keresések száma a választások után.


Persze ez egy igazi hülyeség, parasztvakító baromság, de szörnyű hírnek nagyon is jól eladható, mindenféle következmény nélkül ebben a "valódi elnyomó, élhetetlen " országban. Hát ez vicc...


De vissza hozzád te moslék. Segítek neked kivándorolni, sőt még fizetek is anyagi lehetőségeimhez képest.


Szólj nyugodtan, ha segítség kell ebben. Kiviszlek kocsival, vagy bár mi amit tenni tudok érted.

2018. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös, nem kell köszönöm... Eleget segítettetek már, mostmár megleszek anélkül is ;)
2018. ápr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
65%-os nekem is ilyeneket irkalt de fel nem vallalja! Ennyi sotetseget osszehordani mint te ezen az oldalon! Szerintem 2 feka kozt a helyed szendvicsben! Ha erted mire gondolok ;)
2018. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez itt nem ilyen alapon megy. Az ország egy jelentős része nyomorog és elemi problémái vannak és fél. Ez alapján szavaz. Aki zsigerileg ezekre rájátszik.


Szóval nem ilyen vallás, meg filozófia alapon mennek a dolgok.

2018. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
4-es total hulyesegeket irsz! Asd el magad a fold ala!
2018. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
65%-osnak: a 4-es hozzaszolasodnal nagyobb sotetseget mar regen olvastam :DDDDDDD
2018. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!