Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pozitív, negatív?

Pozitív, negatív?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a Fidesznek van valami érdemi munkája ami miatt anno újra lett választva? Jöhet mindenféle vélemény. ( most kezdett el érdekelni a politika, ezért kérdezem nem pedig provokációnak szánom a kérdést!)
2018. márc. 25. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

elszámoltatják gyurcsányt, ügynökaktákat nyilvánosságra hozzák. vagyis ilyenekkel kábítják a népet, közben meg hajuk szála sem görbült és nem is fog.

most az ensz-el és soros-sal meg brüsszellel riogatnak. nem kell komolyan venni, de a többségnek bejön e a demagóg kampány. jellemzően aluliskolázottak körében népszerű a fidesz, a roma szavazatok nagyrészét is ők hozzák el farkas flórián lungo dromos szövetségesük segítségével

2018. márc. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=X3M-IbUPF34&app=desktop


Egyszer igazat mondott Orbán, EGYSZER.

2018. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, méghozzá valamivel több, mint az ózdi jobbikos polgármester nyilvános vécéje, amit a hangzatos kampányígéretek ellenére 3 év alatt fel bírt mutatni.:D

Egyébként vannak elemzések a kormányzati teljesítményről, pl. ez:

[link]

2018. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

A hazudozás magas iskoláját mutatta be Orbán Viktor, ezt mondta. "Ne azt nézzék hogy mit mondok hanem azt hogy mit teszek."


Azt mondtam hogy adót csökkentek, Felemeltem az áfát.


Azt mondtam hogy rendezem a nyudijkérdést, elvettem a magánnyugdíjpénztárakban lévő emberek pénzét.


Azt mondtam hogy csökkentem az álamadóságot, ezt sikerült növelni.


Azt mondtam hogy csökkentem a kormány létszámát, ezt is növeltem.


stb-stb-stb

2018. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!