Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az ATV-s Hitgyülis Németh Sándor a Fideszre szavazásra buzdít?

Figyelt kérdés
A Hit gyülekezete támogatja az ATV-t, az ATV támogatja az udvari ellenzéket, az udvari ellenzék a bénaságával, nem megegyezéssel, párttámogatások maximalizálásával a pártvezetők kényelmes parlamentbejutásával, végső soron a Fideszt támogatja. A Fidesz pedig támogatja a hit gyülekezetét. (Ugye történelmi egyházként lett elismerve a Fidesz által). Érdekes ez a körfolyamat.Mintha mindenki jól járna, kivéve a választókat...

2018. márc. 26. 11:05
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
2018. márc. 26. 11:05
 2/21 anonim ***** válasza:
16%

"Mintha mindenki jól járna, kivéve a választókat..."


Ők is jól járnak, hiszen imádhatják a HGY és a Fideszt és ettől nagyon boldogok és elégedettek lehetnek.

Hát nem pompás?

2018. márc. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Roh@djon meg minden hit-gyülis!
2018. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Ne izgulj, majd Vona elmegy Németh Sándorhoz, és felajánl neki is egy kis pénzmagot Simicska választásokra szánt 4 milliárdjából.:-) Látjuk mi még Gábort nyelveken beszélni és békaügetni egy vidám vasárnapon, elfér ez is a többi között. Persze kizárólag a választók érdekében.:DD
2018. márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Amikor az udvari ellenzékről beszéltem, abba a Jobbikot is beleértettem. Vona Gábor szerves része ennek az össze nem fogásnak, ami a fidesz újabb 2/3-adát fogja eredményezni.
2018. márc. 26. 11:43
 6/21 anonim ***** válasza:
22%

#4: Látom neked Vona fóbiád van, hogy jön Vona a Fideszhez és a Hitgyülekezetéhez? Vagy ez a kiadott melód hogy Vonázz?


Kérdéshez:

Németh Sándor azóta örül a Fidesznek mióta a Hit Gyülekezete elismert egyház lett. Ezt pedig meg kell hálálni a Fidesznek mivel ők szavazták meg a Parlamentben az egyházakról szóló törvényt amibe más hasonló egyházak nem is de a "Hitgyüli" bekerült.

2018. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%
Németh Sándor egy xar arc. A rángógörcsös szinpadi showműsorról már letett de ettől függetlenül Orbánhoz, Semjénhez hasonló mérges pattanás a társadalom aranyerén....
2018. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Vidéken kb. 50 helyet fog bukni az ellenzék amiatt, hogy a Jobbik is meg a baloldal is egymást túllicitálva próbálja bizonygatni, hogy ő a legerősebb ellenzéki kihívó. Rengeteg vidéki körzet van, ahol a Jobbik 30%,a baloldal együttvéve 30%, a fidesz pedig 40%, ezeket mind be fogja söpörni a fidesz, ha van baloldali összefogás, ha nincs.

A fidesznek 2/3-a lesz, azt a Jobbiknak fogjuk megköszönni elsősorban.

2018. márc. 26. 11:47
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Nincs Vona-fóbiám, csak arra kívántam célozni, hogy a Jobbik jelenlegi színeváltozásába bármi belefér. Gondolta volna bárki, hogy a szóvivőjük egyszer még Tóta W. Árpáddal fog bájcsevegni?:-)
2018. márc. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

Egyszerű a válasz: a pénz beszél, a kutya ugat.


..."Ráütvén a két zsebére

S rámutatván a két félre,

Törvényt monda e szavakkal

A szegény fülemilére:

Hallja kendtek!

Se ide nem, se oda nem

Fütyöl a madárka, hanem

(Jobb felől üt) nekem fütyöl,

(Bal felől üt) s nekem fütyöl:"..



Arany: fülemüle.

2018. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!