Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fog-e megjelenni tényfeltáró...

Fog-e megjelenni tényfeltáró könyv Ghaith Pharaonról? Ha igen, akkor mikor?

Figyelt kérdés
Robert Mazur A Drogbárók bankára című könyve sajnálatos módon – érthető okokból – nem dolgozza fel a magyarországi történéseket. Szívesebben olvasnék egy aktuálisabb könyvet Ghaith Pharaon Úrról, amiben szerepel a magyarországi ténykedése is. :-)

2018. márc. 28. 15:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg meg kéne érdeklődni a 444-től. :-) Kasnyik Márton már írt a Quaestor-ügyről könyvet. Idén augusztusban is adatnak ki könyvet a 444-esek. Hátha sikerül valakit rávenni a 444-től, hogy írjon Ghaith Pharaonról könyvet. :-D Úgyis közéleti témákkal foglalatoskodnak, nem esnek nehezükre erről kanyarítaniuk néhány száz oldalnyi szöveget. :-)
2018. márc. 28. 15:21
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Minek kellene írni Ghaith Pharaonról egy egész könyvet? Én pl. nem venném a fáradságot, hogy elolvassam. Megfelel erre a célra egy közepes méretű cikk is.
2018. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Mitől lesz tényfeltáró könyv, ha az ügy legjelentősebb mozzanatai 1000 évre titkosítva vannak ? A közkézen forgó információk sem 100 százalékig hitelesek. Ezt kell még egy kicsit kiszínezni, hogy el lehessen adni a könyvet.

Nesze b--meg tény(!)feltárás.

2018. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Mit kell ezen tényfeltárni? Némi apróért megbazta az orbány száját...
2018. márc. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kormányváltás után miért ne lehetne a titkosítást feloldani? Engem érdekel a Ghaith Pharaon, főleg amiatt, hogy itt volt a "közelemben". :D (Sajna nem láthattam személyesen, mivel nem vagyok az a mászkálós típus. :-[) Meg amúgy is érdekelne, "kevés" közel-keleti FBI-körözött személy fordul meg Magyarországon.


Nekem egy cikk nem felel meg, mivel egy cikk alig tartalmaz adatot. :D

2018. márc. 29. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy volna Magyarországon bárki is már, aki meg merne írni egy ilyet. Abban benne kellene legyen Orbán neve is, és találkozásai Pharaon "professzorral", a kicsi vejével, Tiborcz Istvánnal közös ügyleteik, az, hogy pontosan hogyan és miért is juttatott Tiborcz István mellett neki is vissza nem igényelt, állami tulajdonú történelmi magyar kastélyokat a NER. Valószínűleg szóba kerülne Ráhelke is a saját lábaival egyetemben, meg az, hogy miért is pont ő tárgyalt Magyarország nevében delegáltként Bahreinben az arabokkal ekkortájt.

No meg a kedves jó cimbora, a nemzet gázszerelője, a Mészáros Lőrinc pajtás, aki a jachtján utaztatta a nemzetközi körözés alatt álló "professzor urat", és még sok kellemetlen sztori, aminek a részleteit, ha tudná sem merné leírni senki, ha jót akar magának...

2018. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!