Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok, akik szerint ma diktatúr...

Azok, akik szerint ma diktatúrában élünk, azok jártak már Észak-Koreában?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, hogy akik "rezsimnek" nevezik a mostani rendszert, van összehasonlítási alapjuk?

Vagy elfelejtették a 2006-os eseményeket?


Mai fiatalnak mond bármit is az a kifejezés, hogy "öszödi beszéd"?



2018. márc. 29. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Azok nem ismerik hazánk és az európai történelmet sem , szocializmus és az előtte lévő komcsi rendszer volt az . Fáj a balosoknak de 45től az ő kedvenceik voltak rémuralmon . Meg románoknál is jugóknál oroszoknál ...
2018. márc. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Miért? Neked az É-Koreai szint a választovonal? Ha nem légvédelmi rakétákkal lövik szét a nekik nem tetszöeket akkor már nem is lehet diktatura?
2018. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj kedves kérdező hogy visszakérdezek.


Azok, akik szerint ma demokráciában élünk, azok jártak már a "hanyatló nyugaton"?


Erre szoktam azt mondani "diktatúra még nincs, demokrácia már nincs" jobbos-balos-liberális nem tagadhatja hogy sok kormányintézkedés igen is diktatúrákra jellemzően vagy kísértetiesen hasonlóan zajlik.


Ugyan demokratikusan van megválasztva viszont a választási rendszer átírásával egy olyan előnyre tett szert ami (fordítva is igaz lehet!) aki győz, nagyon győz elven működik, ez pont a demokráciát veszi semmibe.

2018. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Figyelj, én a Blahán dolgoztam és este mikor mentem haza, nem a rendőröktől féltem. Az "öszödi beszéd" kutya füle volt, ahhoz képest, hogy most milyen botrányok vannak. Gyurcsány felállt a székből, ezt hány Fideszes tette meg eddig? Diktatúra jelei vannak, persze, hogy nem olyan, mint Észak-Koreában, de van egy olyan érzésem, hogy ez sem Orbánon múlik.
2018. márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Általában a fajtád abból hogy nincs demokrácia azt a következtetést vonja le, hogy azt állították hogy diktatúra van. Valahol a kettő között vagyunk, lassan beérjük Oroszországot, ahol az ellenfelek rejtélyes módon halnak meg....
2018. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Már nem kell sokat várnod hogy odajussunk.
2018. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Hallottál már arról, hogy a diktatúrának vannak fokozatai?
2018. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kósa Lala és az 1300 MILLIÁRD forint története neked mond valamit, kérdező?
2018. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kit érdekel, hogy mennyi pénze van egy vezető politikusnak.

Azon nem kell megbotránkozni, ha nem panelben lakik.

Ha megvédik az országot, és a magyar kultúrát, akkor nem érdekel engem ez az 1300 milliárdos baromság.

Minek irigykedjek rájuk, ha én is megélek?


Jut az átlag magyarnak is, adócsökkentés formájában.

2018. márc. 30. 00:01
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Mondd hogy ezt nem gondoltad komolyan. Mitől kéne megvédeniük? És tőlük vajon ki fog megvédeni?
2018. márc. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!