Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy már az FBI is...

Most, hogy már az FBI is nyomoz a Fidesz korrupciója ellen lehet, hogy megbuknak végre?

Figyelt kérdés

2018. márc. 29. 20:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Ne álmodozz :)

Szerintem még nem láttál olyat, hogy az FBI bármelyik országban politikusokat tartóztat le :D


Kezdd el feldolgozni, hogy a fidesz fog nyerni ismét.

Azért fog nyerni, mert a munkaalapú értékteremtő társadalomat ők képviselik a legjobban.

Valóban képviselik a keresztényi értékrendet, mert ez egy keresztény ország.

Valóban képviselik a családot a gyermekkvállalást, hiszen az ország alapja a család.

Valóban képviselik a dolgozókat és csökkentik a terheiket.


Szóval pajti az ájvékolás és álmodozás helyett kezdd el feldolgozni a helyzetet :D

2018. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#11 Majd meglátjuk.. Én nem volnék ilyen biztos ebben.:) Történhet nagy meglepetés mint Hódmezővásárhelyen, ott se arra számított senki, aztán meg mi lett... Én azért bizakodom és bízom abban is, hogy ez az ország még nem teljesen reménytelen és vannak józanul gondolkodó emberek is benne. Hamarosan kiderül majd...
2018. márc. 30. 00:23
 13/14 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy a választásokig még bármi történhet. Ezzel a választási rendszerrel pedig akármilyen fura elsőre, de még vissza is nyalhat a fagyi a Fidesznek, ha a Jobbik jól szerepelne.


A közvéleménykutatók nem érdekelnek, mert csalók mind, hamis adatokat közölnek és aki nem Fideszes az fél felvállalnia a pártállását mert félti a munkahelyét.

2018. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az FBI nem egészen a fidesz ellen nyomoz. Nyomoz egy ügyben, melyben felmerült a magyar kormány érintettsége.

Nyelvtanilag hasonló, jogilag nagyon különböző.

Mivel a magyar hatóságok a fülük botját sem mozgatták a megkeresésre, miszerint meghallgathatják a védett tanút, ugyanakkor siettek közhétenni egy nagyon a fidesz stílusára emlékeztető magyarázkodó közleményt, nem hiszem, hogy bármi is történni fog. A fidesz szavazóbázisa bármit elnéz a kormánynak, aminek tizedéért is nekimenne az ellenzéknek. Ha még nyomozás sem indul itthon, akkor a legkisebb kétség sem fog ébredni a szekértáborban. Anélkül meg nehézkes a bukás.

2018. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!