Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy már az FBI is...

Most, hogy már az FBI is nyomoz a Fidesz korrupciója ellen lehet, hogy megbuknak végre?

Figyelt kérdés

2018. márc. 29. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Pár ezer millárd Ft-nyi lopás nem zavarja a fideszes szavazókat (2-2,5 millió fő), talán még el sem éri őket ezek a hírek.

A migránsoktól félni kell, és a kormány megvédi minket, az ellenzék meg hazaáruló - így hiszik a fideszes szavazók.

2018. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Ja, és a kedvenc fideszes érvem:

"Gyurcsány és a baloldal is lopott!

Meg amúgy is minden kormány lop, ezen nem lehet segíteni."


És a probléma megoldva...

2018. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%

Nem, mert mi akik jót akarunk az országnak a fideszre szavazunk.

Hiszen megszüntette a munkanélküliséget, végre fejlődik az ország, csökken az államadósság. Évről évre nem megszorítás van, hanem CSOK, családi adó kedvezmény, áfa csökkenés, nyugdíj emelés.

2018. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
a 3-as milyen tréfamester :XD
2018. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Én nem tudom, én csak egy macska vagyok... Egyedül abban reménykedem, hogy nem a kétfarkú kutyák nyernek.
2018. márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%

Most szólok, hogy a nagy FBI nyomozás április 8-ig fog tartani.

Lejáratás, semmi más.

2018. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

"Most szólok, hogy a nagy FBI nyomozás április 8-ig fog tartani."


Aztán majd mi nyomozunk az FBI után!

2018. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan már! FBI is Soros, meg különben is: ugyanúgy hárombetűs, mint a CEU, nem gyanús ez egy csöppet sem! :D

[irónikus szarkazmus]

2018. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Az FBI a hatáskörében tud nyomozni, amibe Mo nem tartozik bele. Ha itt is nyomoz, akkor max titkosszolgálati eszközökkel, de az kissé necces. Úgyhpgy ez az FBI nyomozás szerintem csak egy lufi.
2018. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De, ha találnak bizonyítékot ellenük, úgy akár börtönbe is kerülhet Orbán és bűnbandája, és azzal automatikusan kormány váltás történne. Egy nemzetközi elfogatóparancs eléggé releváns lenne. A nemzetközi bíróságok szerencsére nem Polt Péter kezében vannak..
2018. márc. 29. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!