Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék bocsánatot fog...

Az ellenzék bocsánatot fog kérni Április 8. -án este a választóitól az újabb Fidesz győzelem miatt?

Figyelt kérdés
Ez a minimum, amit meg kell majd tenniük, amiért nem fogtak össze egymással megint...

2018. márc. 30. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Szerinted?

(nem)


Ezért csak a Kutyapárt!

2018. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Ne is fogjanak össze. Én inkább kitüntetném őket, ha nem fognának össze.

De jobban örülnék, ha egyszerűen eltakarodnának az országból.

Menjenek Németországba vagy Svédországba. Ezekben megvalósult az a libsi multikulturális utópia, amikről álmodoztak.

Itt Magyarországon semmi szükség ezekre az árulókra.

2018. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem fognak, hanem azt mondják majd, hogy "CSALTAK" és sírnak
2018. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Bocsánatot kérni? Viccelsz?


Csak az egymásra mutogatás fog ugyanúgy menni, hogy "dehát én együttműködtem 2 helyen vissza is léptem", "a másik hibája", "az X párt a fideszbérenc nem én", "Gyurcsány a hibás", "Jobbik a hibás", "a választók hibája"...


Mindenki mindenkit hibáztatni fog, csak saját magát nem, aztán szépen felveszik a több100 milliós párttámogatást, beülnek a pártvezetők a parlamenti bársonyszékekbe, a Fideszuralom kiépítése pedig folytatódik tovább.

2018. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem, mindegyik óriási sikerként fogja beállítani az eredményt.
2018. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem, csak felveszik a kepviseloi illetmenyuket es jot rohognek rajtunk
2018. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, mindenki a többi pártot fogja hibáztatni.
2018. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha megint a Fidesz nyer azok tartoznak majd bocsánatkéréssel akik nem mentek el vagy érvénytelenül szavaztak.
2018. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem inkább a választópolgároknak kéne bocsánatot kérniük, amiért nem voltak hajlandók a kormányváltásért átszavazni egy másik párt jelöltjére?

Simán lehetne itt kormányváltás, ha tényleg mindenki a legesélyesebb jelöltre szavazna, de nem fogja mindenki ezt tenni.


Ha össze is állna az ellenzék, akkor sem lehetne kormányváltás, mert egyrészt nem tudnának megegyezni és együttműködni, másrészt a Jobbikos szavazó nem fog a koalícióra voksolni, mert összeálltak az MSZP-vel, az MSZP-s nem fog szintén szavazni, mert összeálltak a Jobbikkal és így tovább.


Minden választónak a saját pártja a fontos, és nem képes annál tovább látni, akár van összefogás, akár nincs.

És ezért nem a pártok a hibásak, úgyhogy nem kell semmiért sem bocsánatot kérniük. Ha nem váltanak kormányt, az azért lesz, mert az ország harmada élből el se megy szavazni, vagy érvénytelenül teszi, aki elmegy meg mindenki a saját pártjára szavaz, akkor is, ha nagyon jól tudja, hogy nem fognak kormányra kerülni.

2018. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd az lessz hogy csaltak stb,
2018. márc. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!