Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Magyaroknak nem tetszik...

Ha a Magyaroknak nem tetszik az EU, akkor miért nem lépnek egyszerűen ki?

Figyelt kérdés
Ezt nem bírom megérteni. Ha ennyire gonosz egy szervezet, akkor mit keresnek még benne?
2018. márc. 30. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Megőrültél? Ha kilépnénk, akkor nyugat felé megint lenne határ, így a kerítésen még mindig átbujkáló migránsok nem tudnának szabadon kimenni az országból!
2018. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az EU támogatottsága nálunk kifejezetten magas, csak a jelenlegi vezetés agymenése nem tetszik. De erre ugyabár nem az a megoldás, hogy akkor felégetünk minden hidat, hanem a problémát kell megoldani.
2018. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Én kilépnék, vazze, anno beléni se akartam.


Amúgy meg szerintem se a szervezet a gonosz, hanem az agyament vezetői. Akiket nyugodtan ölelgess helyettem is, Idegen!

2018. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Mert buta vagy. Attól, hogy egy szervezet tagjai vagyunk, nem kell minden tervéért ujjonganunk.
2018. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Én meg nem értem mit rágódsz ezen.

Szabadon elkotródhatsz, már a haverod is megmondta anno. ;)

2018. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
A magyarok is tagjai, mi is formáljuk ha valami nem tetszik szóvá kell tenni , nem kilépni.
2018. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell kilépni, ahova mi beléptünk, minden összeomlott.
2018. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Azért az tényleg igaz,hogy egy szervezetbe való belépés nem jelenti azt,hogy mi az általuk javasolt programmal egyet kell,hogy értsünk. Azt meg pláne kifogásolom,hogy aki ellentmondásba keveredik azt fantasztikus jelzőkkel(rasszista,embergyűlölő,antihumánus stb.) illetik és elvárnák a szigorúbb viselkedést szemben velük. A legfelháborítóbb számomra az volt,mikor egyes hazai ellenzékiektől azt a véleményt hallom vissza,hogy akkor lesz "fair" kritizálni ha kilépünk. Tehát szépen beálltak a brüsszeli liberális bürokraták mellé.
2018. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Az egy dolog, hogy valamivel nem értünk egyet, azt jelezni is kell, de itt inkább uszítás és mocskolódás megy az EU felé. Itthon.
2018. márc. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
#7: Na igen, ebben van valami...
2018. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!