Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az, hogy a magyarokn...

Miért van az, hogy a magyaroknak semmi nem tetszik?

Figyelt kérdés

Jó lehet ízlések és pofonok kérdése is persze, de a legtöbb normális jó filmeket lepontozzák pl a port.hu-n.

A magyar közönségnek semmi nem jó ?

Még azt bírom , hogy egyes filmeket a többi filmekhez hasonlítgatják..Hát persze, hogy nem tetszik nekik.

Nekem is van olyan film ami nem tetszik természetesen, de pl a Bárányok hallgatnak c.filmet nem fikázom le.

Mert volt olyan aki még ezt lefikázta. Pedig szerintem ,ha a film közbe kicsit gondolkodnának akkor a dolgok mögé is tudnának nézni. Nem csak bámulni kell.


2010. aug. 16. 17:55
 1/4 A kérdező kommentje:
még ezt is lefikázza*
2010. aug. 16. 17:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb ember csak a lebutított "nézni és nem gondolkodni" filmeket szereti.Pont tegnap találkoztam egy oldalon a kedvenc filmem olyan kritikáival, akiken látszott, hogy vagy túl fiatal hozzá és azért nem érti, vagy egyszerűen már túl megerőltető neki, hogy a dolgok mögé lásson.
2010. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eslősorban tényleg ízlések és pofonok. Én az, olyanokat nem bírom, akik nem is láttak a filmet, amiről éppen szó van, de rögtön rávágják, hogy ez "sz*r", és ha rákérdeznk, miért azt feleli, hogy :csak úgy!"
2010. aug. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos, sikk és trendi dolog filmeket fikázni. Nemrég az index-en volt egy 25-ös lista a "25 leginkább túlértékelt film"-ről, amiben nem egy filmtörténeti jelentőségű alkotás is szerepelt, pl. Keresztapa, Ponyvaregény, Az aranypolgár, stb.

A magyar olyan fajta, aki azt hiszi, hogy mindenhez ért és mindent jobban tud, főleg olyan téren, amiből enyhén szólva sem tűnik ki, pl. foci, film, stb.

Meg azért azt is vegyük figyelembe, hogy milyen emberek járnak moziba, és miket néznek. Plázamozik vannak, a hagyományos mozihálózatot szétverték, felszámolták, csak pár kisebb art-mozi működik... de jellemzően amerikai filmeket forgalmaznak, olyanokat, amiket megnéz az átlagos mozibajáró... fiatalok, akik csupán szórakozni akarnak, de nem gondolkodni. Sajnos, már a szórakoztatás színvonala is egyre alacsonyabbra kerül...

2010. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!