Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem aggályos...

Csak szerintem aggályos jogilag, hogy a választásokon a legtöbb szavazatszámláló fideszes lesz? Nem ugyan annyit kellene az összes pártnak küldeni?

Figyelt kérdés
Nekem már 4 éve is gyanús volt a ketharmad. Persze nem vádaskodás, csak gyanús.
2018. márc. 30. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ellenzéki pártok is küldenek delegáltakat, így nem lesz csalás.
2018. márc. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak szerinted. Minden szavazatszámláló bizottság többtagú.
2018. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még az EBESZ is ellenőrzi a választásokat.
2018. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meg honnan veszed? Minden párt, amelyik elindul a választásokon, delegálhat szavazatszámlálókat. Más kérdés, hogy a törpe pártok nem tudnak mindenhová küldeni, mert egyszerűen nincs hozzá elegendő emberük.
2018. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Te is jelentkezhetsz bármelyik párthoz szavazatszámlálónak. vannak pártok, akik kifejezetten keresnek is embereket... szóval ha szeretnéd ezt a gyanút eloszlatni, akkor hajrá, vegyél részt Te is a számlálásban, és segíts másoknak, hogy együtt megőrizzétek a választás tisztaságát! :)
2018. márc. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ott leszünk mi, független, választott tagok is. Úgyhogy nyugalom, a választás teljesen tiszta lesz. Demokráciában élünk, ezt légyszíves ne vond kétségbe.

Vagy ha ezen aggódsz akkor hajrá, legközelebb menj el a bizottságba. Bármelyik törpe párt szívesen delegál téged is, aztán dolgozhatsz reggel 5:30-tol éjfélig. Idei választásra már elmúlt a jelentkezési határidő szerintem.

2018. ápr. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ha bármilyen aggályod van a választások tisztaságával kapcsolatban, akkor jelentkezz szavazatszámlálónak! Akkor végig ott tartózkodhatsz a szavazóhelyiségben, minden választási iratba betekinthetsz, minden szavazólapot megszámolhatsz, minden jegyzőkönyvet aláírhatsz. Így tudod ellenőrizni a választás tisztaságát, és megakadályozni egy - esetleges - csalási kísérletet.
2021. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!