Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor legnagyobb...

Orbán Viktor legnagyobb történelmi bűne (a korrupciós ügyeken túl), hogy belpolitikai célokra és agymosásra használja fel XXI. századi Európa legnagyobb veszélyét. Egyet értesz ezzel?

Figyelt kérdés
És teljesen jogosan ki van a farka a magyar társadalomnak ezzel a témával, holott nem hülyeség... Meg kell nézni a francia demográfiát

2018. márc. 31. 11:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%

Értem, akkor gondolom ássuk el magunkat!


Vagy...... választhatunk olyan kormányt amelyik még nem sült fel ezzel. (+ Ne csinálj úgy, mintha "nem sikerült" volna nekik, egyszerűen csak nem csinálták, de még csak nem is próbálták meg.)

2018. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11:42! Ezeket mikor álmodtad? :)))
2018. márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
17%

Többnyire azt hozzák fel, hogy a fidesz lop. Én Bajnai idejében akartam beadni fűtés-korszerűsítésre pályázatot. Városunkban egy (mszp-közeli)cég foglalkozott ilyesmivel. Ezek kiküldtek három szakit, jöttek is egy öreg ladával és egy szétesőben lévő falétrával.

Árajánlat: 1.520.000,- ft.

A cég közölte, ha megnyerem a pályázatot, 50 %-ot térítenek.

Kerestem egy megbízható céget, 475 ezerért csinálták meg pályázat nélkül.

2018. márc. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Egészségügy:


Minden kormányzat próbált valamit tenni ezügyben. Az mszp az egészségügy privatizálásában látta a megoldást.


Én sürgősségi beutalóval mentem CT-vizsgálatra (96 %-os érelzáródás). 5 hónapos várakozó listára tettek. A kórház eszközeivel ugyanakkor egy magán cég kb. 100 ezer forintért már másnap megcsinálta a vizsgálatot. Senki nem állt sorba, csak az orvosra kellett várnom úgy másfél órát. Ha nem végezték volna el a műtétet, most nem itt verném a billentyűzetet.


Szóval, meg van a véleményem az eü privatizációjáról.

2018. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem, Orbán Viktor legnagyobb bűne, hogy 2010-ben történelmi lehetőséget kapott a 2/3-dal, hogy egy modern, európai országot építsen fel, de ehelyett egy leszakadó, keleti diktatúrát csinált az országból, ahol az emberek a középkorban akarnak élni, mert ott mennyire jó volt minden.

Ez a legnagyobb történelmi bűne.

2018. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Erről a Szávay Istvánról van szó?:D Bocs, ha nem tudom komolyan venni, mint hiteles forrást.


Amúgy a kérdésed önmagában logikai ellentmondás, ezért értelmetlen. Így aztán megfontolásra sem érdemes.

2018. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
29%

"Finnországban túl sok a finn, de ezt majd a bevándorlás megoldja."

[link]

2018. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet.
2018. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!