Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják ilyen sokan a...

Miért utálják ilyen sokan a Fideszt?

Figyelt kérdés

KIZÁRÓLAG Fidesz-szavazók válaszaira vagyok kíváncsi.

Hallottam már eleget a sok ellenzékes baromságot.


Tehát az érdekelne engem, hogy miért tekintenek minket agyatlan, agymosott birkának?

Miért nehéz megérteni, hogy szeretjük a Hazánkat, büszkék vagyunk a magyar kultúránkra és múltunkra?

Nem akarunk migránsokat, élhető, stabil Magyar nemzetet akarunk nemcsak magunknak, hanem a következő generációknak is.


Miért nem tud az ellenzék semmi értelmeset mondani, csak azt, hogy "Orbán monnyon le!!!"

Ha akarnának se tudnának irányítani.

Ilyen nehéz időkben erős, határozott fellépésekre van szükség. Nincs helye a politikai korrektkedésnek és a gyávaságnak.



2018. márc. 29. 14:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Te most a fideszeseket kérdezed, hogy a nem fideszesek miért utálják a fideszt.


Ebben van egy komoly logikai bukta.


Nem csodálkozok rajta, hogy te fideszes vagy.

2018. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Molyember ***** válasza:
97%
Mert ahogy magadat, magatokat definiáltad, abból az következik, hogy a fideszeseken kívül senki sem szereti a hazáját, nem büszke a magyar kultúrára, migránsokat akar az országba, élhetetlen, instabil országot akar, és nem érdekli a következő generáció. Ez egyértelműen nem igaz, sőt ez egy rohadt nagy, hülye állat hazugság, mégis kritikátlanul hisztek benne. Ezért utál titeket mindenki: mert a megvezetett butaság irányítja az országot, és semmit sem lehet tenni ellene.
2018. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Például az ilyenek miatt: https://www.youtube.com/watch?v=ZSM-prdzW2E
2018. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Én nem tartalak titeket agyatlannak. Sokan tájékozatlanok vagytok, rossz élettel, félelemmel ami gyűlöletté válik, mert könnyebb gyűlölni, mint elismerni hogy az idők változnak és népek jönnek-mennek és ez ellen nem tudunk semmit sem tenni szinte és ha jól kezeljük nem is kell, mert lehetséges együttélni normálisan ha igyekszünk.

Én is szeretem a hazámat és én is büszke vagyok a kultúránkra, pont ezért nem szeretném, hogy az országunk a félelem és a gyűlölet országa legyen. Ez mindenkit mérgez. Nem kellene elfelejteni azt, hogy bárkiből válhat földönfutó, menekült..volt már rá példa. Lehet, hogy legközelebb te leszel az ellenségkép.

Nem szeretném azt, hogy emberek fagyjanak meg a saját lakásukban vagy haljanak éhen. Ezek pedig magyar emberek, de valahogy ez a nemzetiség sokaknál csak a beszédig, melldöngetésig tart.

Nem szeretném azt, hogy az ország egyik fele a másikra mutogasson, hogy milyen barom, hanem próbálja megérteni a másik álláspontját, ne csak egyet szajkózzon rugalmatlanul. Szeretném, hogy a nemzetünk nagyrésze legalább képes legyen összefüggéseket látni és néha lemondani egyes dolgokról azért,hogy a társainak is legyen olyan jó mint neki.

Én is szeretnék egy élhető országot, ahol nem kell kozmetikázott számokkal operálni miközben több millió embert tengődik a semmiben, a társadalom peremén.

Ezeket a célokat sajnos a legtöbb emberből hiányolom, nemcsak belőletek fideszesek egy részéből.

2018. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Az ellenzék sok értelmes dolgot mond, csak azt nem fogod látni/hallani az általad preferált (Fidesz propaganda) médiákban.
2018. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

>Miért nehéz megérteni, hogy szeretjük a Hazánkat, büszkék vagyunk a magyar kultúránkra és múltunkra?

-Ezt nem nehéz megérteni. Azt nehéz, hogy ez hogyan függ össze a Fideszre szavazással.


>Nem akarunk migránsokat

-Azért tartanak agymosott birkáknak, mert ezek szerint elhiszed azt a csak Fidesz által nyomott hazugságot, hogy Berni egy nagy sárga kerítésvágó erővágóval jár-kel, Vona pedig meleg barátságos pillantásokat vet az őt lapogató Soros Gyuri bácsira.

Valójában egyik párt se akar migránsokat. (Még a legengedékenyebb Gyurcsány is azt mondta, hogy "politikai öngyilkosság" lenne a kerítés lebontása)

A mi körzetünk ben őt indítja az LMP:

[link]


Döntsd el, mennyire akar migránsokat - éppen a kormány által építeni tervezett menekülttábor ellen kampányol. (akkor éppen JOBBIK színekben, most az LMP támogatásával lett jelölt)


És kit fog a nép megválasztani (ha hihetünk az előrejelzéseknek) ? A Fidesz-KDNP pártszövetség jelöltjét, Hargitai Jánost, aki annak idején Wekler Ferenc (SZDSZ) kampányfőnökeként szeretett bele a politikába, és jött rá arra, milyen egyszerű az embereket hülyíteni. És tényleg: elmondja, hogy a Rothschildok miatt bukott el 48, hogy a Fidesz-KDNP szabadságharcosként sikeresen kitört a bankvilág szorításából ( [link] Közben meg az van, hogy unokájának az apja a Quaestor vezérigazgatója, amelyik cég 200 milliárddal (!) nem tudott elszámolni, a jólértesült nagykutyák kiszállása után zömmel kisbefektetőket kisemmizve. És persze a Quaestor vezetői már szabadlábon vannak. Lehet nem Hargitai miatt: Polt Péter lánya meg a Quaestor-vezér titkárának a felesége.


És miért: azért mert Te kizárólag Fidesz szavazók válaszaira vagy kíváncsi, a valóság már nem jut el az agyadig. (amúgy régebben és is az voltam, így joggal válaszolok...)

2018. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló.

Nem most gyűlölet és félelem országa Magyarország.

Akkor lesz félelem és gyűlölet, ha a gyökér ellenzék megnyeri a választást, és beengedi a migránsokat (ahogy Karácsony is mecsetet épített Zuglóban), és az lesz itt is, ami Németországban és Svédországban, hogy a "szolidaritás" miatt cenzúráznak mindent, ami a migránsokról a valóságot írná meg, ahol nem lehet a Hazát megvédeni, mert akkor "kirekesztő" vagy meg "soviniszta".


Nem akarunk ilyen állapotokat.


A gyűlölet most nem a Fidesz részéről van, hanem az ellenzék (ellenség) gyűlölködik állandóan. Nem tudnak semmi értelmes okot mondani, hogy mit hogyan csinálnának jobban, csak a Fideszt gyűlölik. Nekik mindegy, mi lesz, bármi lehet, csak Ne a Fidesz. Így gondolkodnak.

És azt akarják, hogy a szavazóik is így gondolkodjanak.

Rá akarják venni a DK-s szavazót, hogy ne a DK-s jelöltre szavazzon, hanem a Jobbikosra, vagy fordítva.

Azt akarják, hogy az emberek is ugyanolyan elvtelenek legyenek, mint ők, hogy egy szavazó ne a kedvenc jelöltjére szavazzon.


A szavazókat nem bántom (csak sajnálom), de az ellenzék (ellenség) vezetőit gyáva, elvtelen hazaárulóknak tartom.


Tiszta rémálom belegondolni is, ha Gyurcsány lett volna az elnök 2015-ben, az összes muszlimot beengedte volna.


Viktor meg egész Európában először, már akkor észrevette, hogy ebből baj lesz, és idejében intézkedett. Nem lettünk bevándorlóország, és ne is legyünk.


Isten áldja meg a Magyart.

2018. márc. 29. 15:42
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

Isten áldja meg a stadionok és kisvasutak földjét és a mi Hős Vezérünket, aki utat mutat ebben a gyalázatos világban.

Mészáros Lőrincet már megáldotta anyagi javakkal és élesebb elmével, mint Zuckerberget.


El se tudom képzelni, hogy a Viktorunk önzetlen támogatása nélkül hol lenne a magyar foci.

2018. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 SZücsöm ***** válasza:
97%
Elolvastam a kérdést és az első gondolatom az volt hogy: Vajon te tényleg ilyen hülye vagy vagy valaki fizet téged ezért.
2018. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%

Kicsit elgondolkodtam ezen a kérdésen. Már kezdtem írni a szokásos sablonszöveget, hogy korrupció, ellenségkép, álkereszténység, álnemzetiség, szavazók hülyének nézése (bár rengeteg hülye szavazó már-már vallási fanatikusnak tekinthető), jelentéktelen dolgok felnagyítása miközben az ország szétrohad... de hagyjuk. Nem is a párttal van bajom. Alapesetben még szavaznék is rá, de van egy apró gond vele. Méghozzá Orbán. Akárki, de tényleg szinte akárki, alkalmasabb lenne a vezetésre a párton belül.

Korlátlan hatalmat kapott (2/3) erre pofátlanul vissza is élt vele, amit az ország sínyli.

2018. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!