Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a rasszista...

Mi a véleményetek a rasszista cigányokról?

Figyelt kérdés
És a Rasszista/Naciolista Magyarokról?

2018. márc. 13. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Utálom az összes rasszistát, bármilyen néphez tartozzon is:)
2018. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Elítélem a rasszizmust minden formában, mindegy, hogy kitől jön és kire irányul.
2018. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Tök mindegy ki a rasszista, maga a rasszizmus a rossz.
2018. márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Olyan ember még nem született aki ne lenne rasszista, csak mindenki mást utál, van aki a cigányokat, arabokat, zsidókat, van aki meg a magyarokat.

Hogy mi a véleményem? Az hogy természetes dolog.

2018. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Eleve senki sem sorolja be magát más népek alá , inkább fölé kevesen törekednek optimális álláspontra . Kasztok besorolások kivételezések pedig léteznek .
2018. márc. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Sztalin elvtars keveri az eloiteletesseget a rasszizmussal. Mindenkinek vannak eloiteletei, rasszista attol lesz, ha ezeken nem tud felulkerekedni, nem tudja professzionalisan kezelni. Pl jelentkezik hozzad egy cigany munkara. Azonnal elkuldod a phicsaba = rasszista vagy. Hosszan elbeszelgetsz vele, kersz tole ajanlast = eloiteletes vagy. Azonnal felveszed = szelsosegesen anti-rasszista vagy.
2018. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ez baromira nem igaz, nekem egyik általad felsorolt csoporttal sincs gondom... Sőt, egyik rasszal szemben sincsenek előítéleteim, nem tudom miért olyan nehéz elhinni, hogy egyesek nem a bőrszíne, nemzetisége, vallása, neme... alapján ítélnek meg valakit, hanem a viselkedése, a cselekedetei miatt.
2018. márc. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy a régi vicc mondja: két dolgot utálok, a rasszizmust és a cigányokat.

Ami a témát illeti, a cigányok tettek érte hogy negatívan ítéljék meg őket. A normális cigány (mert vannak ilyenek is, igaz nem túl sokan) is szégyelli az "átlag" cigányt és elhatárolódik tőlük.

2018. márc. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, az még egyébként érthető, ha valakinek nagyon sok a rossz tapasztalata egy adott néppel, de úgy kijelenteni, hogy konkrétan kompletten unblock egy teljes népcsoportot utáljon, és kijelentse róluk, hogy rossz, na az már nem fér bele. És ilyenből lehet olyan is, hogy alapvetően rasszistának mondja, annak tartja magát, de nem az egész népcsoportot ítéli el. Vagy ez nemtom, mennyire hülyeség, de akkor azokat sem azért utálja, mert annak a népnek a tagjai, gyermekei, hanem mert sok rosszat követtek el ellene, ismerősei ellen. Ami meg konkrétan lehet egy kis közeg, nem egy egész népcsoport. Na most ezt jó bonyolultan leírtam, és most már én se értem, de most már elküldöm:)
2018. márc. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
A Magyarok utálják a cigányokat, A cigányok meg a magyarokat. Ennyi!!
2018. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!