Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mindenki az...

Szerintetek mindenki az érdekei szerint szavaz, vagy sokat nyom a latba az imázs, a gyűlölet, az érzelmek?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha a pártok brendek lennének, és tolják az arcunkba az életérzést. Van akit pedig épp az ellenkezője, a gyűlölet, utálat vezet. Ez így nagyon gáz nem? Én csak azt tudom tisztelni (ilyen értelemben), aki az érdekei szerint szavaz. Legyen az jobb, vagy baloldali, esetleg szélsőséges. Miért engedik meg maguknak egyesek az érzelmek luxusát? Butaságból?
2018. márc. 31. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem, mert még soha nem voltam úgy egy párttal sem, hogy mindegy mit csinál, akkor is az "én pártom".
2018. ápr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. ápr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
én már csak azért is a fideszre fogok szavazni hogy felb*sszam az itteniek agyát
2018. ápr. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
3-as! Ha ezt nem poénnak szántad, akkor szerintem megítéljük neked össznépin a netfüggő lúzer érdemrend kis nagy és közép keresztjének, ezüst, arany és gyémánt fokozatát. Szerinted ez a kollektív farokverés egy anonim kérdezz-felelek oldalon bárkit is érdekel?
2018. ápr. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Vegyük sorba, mely pártok rendelkeznek programmal:


-Jobbik: egy 68 oldalas programmal rendelkezik


-MSZP-P: egy 28 oldalas programja van, illetve Karácsonynak van egy saját programja is, ami szintén kitesz néhány oldal


-LMP: szintén két programjuk van, egy 46 oldalas és egy Szél-tervnek nevezett szintén mondjuk néhány oldalt kitevő netes röpirat


-DK: 43 oldalas programjuk van alapvetően, ennek van egy 8 oldalas rövidített változata meg egy fél oldalas terveztük ami arról szól, hogy mit tennének, ha kormányra kerülnének


-Együtt: egy 51 oldalas programjuk van.


-Momentum: nekik van a leghosszabb programjuk, mintegy 364 oldal, regények hosszával vetekedik.


Nincs most energiám ezt összeszámolni, de ez körülbelül 600-650 oldal és ezen kívül is vannak még pártok.

Egy átlagos magyar állampolgár ennyit összesen nem olvas, nemhogy ennyi választási programot olvasson.


Egy átlagos magyar állampolgár néha (jobb esetben) néz tévét, mondjuk híradót, vagy hallja a szomszédtól, hogy mi volt a hírekben.

Pont ezért van az állami médiafelületeknek akkora szerepe, mert sok embernek csak az m1 hozzáférhető és ezért egyszerűen csak ebből tudnak tájékozódni.


Hogy dönthetnének így az emberek az érdekeiknek megfelelően?

2018. ápr. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sok embert nem érdekli mi az érdeke, érzelmek inkább számítanak.

A legnagyobb befolyásoló tényező a média ami katasztrófa.

2018. ápr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

# 4

A reakciódat elnézve úgy néz ki hogy igen

2018. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Látom nehezen megy a szövegértés kedves 57%-os, szerinted nem nevetséges és egyben szánalmas az, hogy valaki az alapján szavaz, hogy egy rakás, általa sosem látott anonim emberke mit gondol? Mert szerintem nagyon, ennél még az is jobb lenne, ha azt mondanád, hogy azért, mert anyu ezt kérte, az is nagyon égő volna, de legalább megérteném valahol, mert az anyjához azért a normálisabbja kötődik valamennyire, de hogy valaki dacból "bosszantson" olyanokat, akiket az életben nem látott és soha nem is fog látni, hát barátom, az igazi lúzerség itt kezdődik...
2018. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De ha ennyire kötődsz amúgy hozzánk, akkor gyere már el segíteni felásni a kertet, ha ez a szívügyed, hogy mi van velünk, hidd el sokkal többre értékelném mint azt, hogy kire szavazol.
2018. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!