Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali nyugdíjasok is...

A baloldali nyugdíjasok is esznek az Erzsébet utalványokon vett sonkából?

Figyelt kérdés
Vagy az értékszelvényt inkább odaadják egy rászoruló ismerősüknek? Van bennük ennyi tartás vagy azért jólesik az anyagi kiegészítés?

2018. ápr. 1. 14:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%

A fidesz szavazók visszaadták már a 2002-2010 közti nyugdíjukat?


Azt az Erzsébet utalványt nem a fidesznek köszönhetik.

Azt annak a kevés még itthon maradt fiatalnak akiket 33,5% járulékfizetéssel indít az életbe a kormány, tudod semmi nincs ingyen?

Amit nekik adnak azt a dolgozótól veszik el.


Tartás? mért? be megy már orbán a munkahelyére? fizetését felveszi az nem kérdéses de én nem azért adózom világrekord méretűt hogy otthon rettegjen a kérdésektől.

2018. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
22%
A zaba felülírja a párthűséget
2018. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
ez vagy trollkerdes vagy nagyon sotet vagy... kb olyan sotet mint a fidesz!
2018. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
1-es: Nem kell folyton visszamutogatni. Tök mindegy, mi volt 2010 előtt, engem a mostani helyzet érdekel. Szóval próbáld meg újraértelmezni a kérdést, és eszerint válaszolni.
2018. ápr. 1. 15:06
 5/30 anonim ***** válasza:
95%
Megint kezdi... Egyszer már megmondták ennek a kérdezőnek hogy hülye, most megint jön a pofonért.
2018. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

"1-es: Nem kell folyton visszamutogatni."


Rendben van, sajnálom.


orbán visszafizeti nekem amit felvett fizetés gyanánt? főzném én is a sonkát ha nem vitte volna el a sonka árát 33,5% adó meg 27% áfa hogy kijöjjön a fizetése meg a családi adókedvezménye a pulyák után.

2018. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

"Tök mindegy, mi volt 2010 előtt,"


Történelmi pillanat hölgyeim és uraim, végre kimondta egy vélhetően fideszes kérdező, amit oly régóta mondunk "büdösmocskosellenzékiek", hogy túl kell lépni az "elmúltnyolcévezésen" végre megtört a jég!

2018. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak a semmitől több kategória, mert ettől többet vesz el a névleges nyugdíj emelésekkel. Nem visszamutogatás, hanem tény, hogy 2010 előtt ( még az első Fidesz-kormány is) legalább 5 -%al emelte a nyugdíjakat, a mostani 1-2 %-kal szemben.

De a tanyákon, falun élő kisnyugdíjasok, akik nagyon rá lennének szorulva a több pénzre, nem is tudják igénybe venni, mert nincs a közelükben beváltóhely.

De az utalványokkal nem a nyugdíjasok járnak valójában jól, hanem a Fidesz-barát kibocsátó cégek, akiknek százmilliós hasznuk van rajta.

2018. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Igen, úgyhogy a kedves mama is otthon kérdező.
2018. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nyugdíját bedarálták annak idején szerintem még szép, hogy elkölti azt a pénzt
2018. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!