Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehet akkor tenni, ha a...

Mit lehet akkor tenni, ha a baloldali (nem írom le, milyen) történelem tanár mossa a lányom és iskola társai agyát az órákon?

Figyelt kérdés
Főleg arról beszél, hogy milyen rossz Orbán, meg be kell engedni a migránsokat, meghogy mennyit lop a fidesz stb.

2018. ápr. 1. 22:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8/11 Gulágra küldi már rég óta, csak nem veszitek észre. ébredni kéne már....
2018. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

# 10


Köszönjük Emese!


Itt a békés ellenzéki (várj nem, mert én biztos nem azonos elveket vallok ellenzékiként, mint te) minta példánya :


"Vesszen az összes se_gg_nyaló fideszes - kdnp-s orbánista f_szo_pó. ro_ha_dék hazaáruló"


Rákosi elbújhat mögötted.

2018. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ti kajak azt hiszitek, hogy ilyen konnyu eltenni zsebre az EU-s tamogatasokat? Hagyjuk mar ezt a baromsagot! A tobbi kormanyon levo part is a sajat embereivel epitene az orszagot. Szerintetek akkor az osszes vallalkozo lop, mert belekalkulalja a sajat munkadijat a koltsegvetesbe?
2018. ápr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Engem egészen kiskoromtól kezdve tanított anyám történelemre, a politikai eseményeket is követtem, emlékszem a rendszerváltásra is pedig egészen kicsit voltam. Így amikor a töritanár be akart adni kommunista hülyeségeket, egyáltalán nem vettem be, még kínos krédéseket is tettem fel neki, amire nem igazán tudott korrekt választ adni. Ha otthon foglalkoztok a témával, és képben van, nem lehet átmosni az agyát.
2018. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!