Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehet akkor tenni, ha a...

Mit lehet akkor tenni, ha a baloldali (nem írom le, milyen) történelem tanár mossa a lányom és iskola társai agyát az órákon?

Figyelt kérdés
Főleg arról beszél, hogy milyen rossz Orbán, meg be kell engedni a migránsokat, meghogy mennyit lop a fidesz stb.

2018. ápr. 1. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Otthoni neveléssel kiegészíted az iskolában tanultakat.
2018. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Ebbe mi az agymosás a migránsokon kívül?


Ne már azt tanítsa a gyereknek hogy a föld (majdnem)gömbölyű mert kedves szülő szerint lapos.

2018. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Silurus ***** válasza:
46%
Ha egy történelmet jól ismerő ember baloldali, és szerinte be kell engedni a migránsokat, akkor kérni kell a pszichológiai felülvizsgálatát!
2018. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
A tanárpknak nem lenne szabad politizálni.Nem tudom mit képzel.Mindenesetre mondd meg a lányodnak hogy ahhoz,hogy egy saját véleményt tudjon alkotni a világról,el kell engednie minden hülyeséget,amit a környezetéből hallot,saját maga kialakítania azt
2018. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Szólsz az igazgatónak.


Függetenül attól, hogy igazat mond vagy sem, nem óra alatt kell politizálni.

2018. ápr. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
zsidó?
2018. ápr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

Írják itt páran hogy a tanár ne politizáljon.


TÖRTÉNELEM tanár mint a kérdésben is szerepel, a történelem 90% a politika, akkor ne tanítsa a gyerekeket?

szüntessük meg a történelem tanítását?


Még én is tanultam az iskolában orbánról, a rendszerváltás kapcsán szerepelt a tananyagba, "a kisztitkár aki ultraliberálisan lázong a rendszer ellen"


Az hogy ultraliberálisból kiégett kommunistává vált az nem a töritanár hibája, ő csak oktat mivel ez a munkája.

2018. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

"a történelem 90% a politika, akkor ne tanítsa a gyerekeket"

Objektíven!

Tudom ez egyeseknél elképzelhetetlen.

Mert akkor is innád istenített vezetőd szavait, ha kiderülne róla, hogy a gulágra küldi a gyerekeid.

2018. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

"a történelem 90% a politika, akkor ne tanítsa a gyerekeket"

Objektíven!

Tudom ez egyeseknél elképzelhetetlen.

Mert akkor is innád istenített vezetőd szavait, ha kiderülne róla, hogy a gulágra küldi a gyerekeid."


Vezetőm? kire gondolsz kedves válaszoló? Jól gondold meg.

No nem fenyegetésből gondold meg jól csak fogadok akkora bakot lősz hogy szétröhöghetem majd magam.

2018. ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Vesszen az összes se_gg_nyaló fideszes - kdnp-s orbánista f_szo_pó. ro_ha_dék hazaáruló ország vagyonát saját kasszáikba bankjaikba vándoroltatót imádjátok? Dö_gölj_etek meg ti is. Nem érdemlitek meg, hogy éljetek, ha ezt a szociopatát éltetitek mint ha isten (bár ennek a mítoszos kitalációnak, mint istennek neveznek létezése kizárt) lenne. Pedig képzeljétek, isten állítólag hallhatatlan, ez a ro_ha_dék szociopata pedig idő kérdése, de végre megszabadul ettől a csapástól a világ örökre... Lehetőleg minél előbb.
2018. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!