Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is tapasztalt a facebookon...

Más is tapasztalt a facebookon másodpercre megjelenő Orbán Viktor hirdetést? Legális ez? Üzenőfalon való tekergetésnél.

Figyelt kérdés
A mozik anno másodperc törtészén megjelentetett feliratokkal vették rá az embereket, hogy egyenek chipset, igyanak kólát. Ez jutott róla eszembe.

2018. ápr. 2. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Adblock a barátod!
2018. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
1 mp teljesen legális.
2018. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ez természetes, már csak másodpercei vannak...
2018. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Ezek minden szabályra magasan tesznek!

Különben én is láttam, de nem tudtam hogy mitől van hányingerem?

Hát ettől...

Ennek akkor lenne értelme, ha Orbán egyértelműen pozitív karakter-képpel jelenne meg mindenkinek. De így: ki szereti a hányingert?!

2018. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából adblock mellett csinálta.., dea Popup blocker lerendezi próbáljátok ki majd.
2018. ápr. 2. 20:05
 6/9 Pro Patria ***** válasza:
45%

Érdekes, én pedig kitöltöttem egy pártpreferenciát felmérő kérdőívet, és azóta mindenhova "Kormányváltók" reklámkép jön be nekem, továbbkattintással tudjam meg, hogyan lehet leváltni a kormányt. Vagy a "Legyen Karácsony!" feliratok.

Youtube videók elején a reklámban Szél Bernadett beszél hozzám, stb.


Hallóttál már arról, hogy a google a kereséseid szerint állítja össze a megjelenített reklámokat? Ebben gyanakodj az okra.


Sőt, kapaszkodj meg, de a "mocskosköztévé" "diktatórikusan" sugározza fő műsoridőben az ellenzék elfojtott hangját, többször is leadja a Momentum, az MSZP-Együtt, a Kössz, a démoni DK, és még a többek között a kötelező katonai alapkiképzéssel kampányoló - és ezzel nálam agyfszt kiváltó - Iránytű kampányvideót is.


Sőt, az RTL Klub is elfogadja a mocskosdiktatúra pénzét, és leadja a Fidesz-KDNP kampányvideóját.

2018. ápr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam.
2018. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen hallottam a google keresésekről, de Viktor plakátját nem nézegettem :D
2018. ápr. 4. 10:03
 9/9 Pro Patria ***** válasza:
Én sem mentem fel az mszp.hu-ra. De a google nem csak ezt nézni. Milyen híreket nézel, milyen cikkeket lájkolsz, milyen videókat töltesz be youtube-on, stb. Bőven elég a politika témakörben olvasgatnod ahhoz, hogy politikai reklámokat jelenítsen meg. És hogy melyik pártnak reklámját, az már nem ezen múlik, én is láttam az LMP hirdetését.
2018. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!