Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tesz a jelenlegi kormány...

Miért tesz a jelenlegi kormány olyan keveset a normális dolgokért?

Figyelt kérdés
A Fidesz sajtója csak az ellenzék leégetésével és Sorossal foglalkozik. Mielőtt bárki bármit szól én hiszem, hogy van Soros-terv. De ez nem indok arra, hogy csökkennek a közalkalmazottak fizetések, nő az államadóssag, eltörölték a környezetvédelmi minisztériumot, nyomasztóan rosszul áll a gazdaság és az egészségügy és túl sok stadion van. Ja és gyűlölködők ne válaszoljanak, csak az értelmes fideszesek válasza érdekel.

2018. ápr. 2. 15:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%
Mert győzni kell a Magyar Nemzetnek!
2018. ápr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
Apu azért iszik, kisfiam, mert te sírsz.
2018. ápr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
40%
A fizetések dinamikusan nőnek a magánszektorban, menj akkor oda. Az eladósodásunk 2010 közepén 85%os volt, msto 70% körül járunk. Kit érdekel, hány minisztérium van??? Minél kisebb a bürokrácia, annál jobb. A gazdasági növekedésünk az EU élvonalába tartozik. (Az utolsó negyedévben konkrétan a 4. legjobb volt a 28 tagállam közül) Az egészégügyben jóval több orvos dolgozik jóval magasabb fizetésért, mint 2010-ben és jóval rövidebbek a várólisták, mint 2010-ben. Épülnek a szuperkórházak.
2018. ápr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
9%
Mert csak akkor színlelik, hogy tényleg kormányoznak, ha van rá módszerük/emberük, hogy közben ellopjanak pár (ezer) milliárdot, amúgy az egész mandátumuk arra használják, hogy közpénzből kampányoljanak. (De lehet senki nem mondta el nekik, hogy két választás között a kormánynak kormányoznia is kéne.)
2018. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
55%

"Ja és gyűlölködők ne válaszoljanak, csak az értelmes fideszesek válasza érdekel."


Én is olyan gömb alakú labdát szeretnék ami szögletes.

2018. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Első és második válaszoló, trollkommentet NEM KÉRTEM!

Negyedik válaszoló, Fidesz pártiakat kérdeztem, direkt írtam, hogy nagyon nem érdekel a gyalázásod.

Harmadik válaszoló, köszi a választ, de a környezetvédelmi minisztérium megszűnésével az a bajom, hogy nem akarnak a környezetvédelemre fordítani, az látszik ebből.

2018. ápr. 2. 15:42
 7/28 anonim ***** válasza:
56%
Akkor tedd fel ezt a kérdést valami fideszes fórumon vagy, vagy facebook oldalon. (+ Csak annyit kértél, hogy gyűlölködők ne válaszoljanak, azt csak megjegyezted, hogy csak az értelmes fideszesek (khhö-hömm... Oximoron) válasza érdekel.)
2018. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nem olyan ember vezeti aki ért is hozzá. Amihez ért azt ki is meríti.
2018. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%
Mert kormányzás helyett a lopás köti le minden idejüket.
2018. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%

"Mielőtt bárki bármit szól én hiszem, hogy van Soros-terv." Ez már tényleg egy vallás. XD


Egyébként azért mert a választók nagy része totálisan sík hülye (nem csak a fideszesek) és bármilyen irányba lehet őket mozgatni. És amit sokat ismételnek az igaznak tűnik.


Amit sokat ismételnek az igaznak tűnik.


Amit sokat ismételnek az igaznak tűnik.


Amit sokat ismételnek az igaznak tűnik.


Amit sokat ismételnek az igaznak tűnik.


Amit sokat ismételnek az igaznak tűnik.


Amit sokat ismételnek az igaznak tűnik.

2018. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!