Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják sokan, hogy a...

Miért gondolják sokan, hogy a Jobbik Budapesten esélytelen?

Figyelt kérdés
Nyilván nem reprezentatív felmérés, de az ismerőseim körében elképesztően sok a jobbikos, ellenben nem olyan kiemelkedően sok a balos.
2018. ápr. 2. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Főleg a korábbi választásokra alapozzák.
2018. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
A Jobbik sehol sem esélytelen - legfeljebb kevésbé esélyes!
2018. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Mert ismerik a 4 évvel ezelőtti eredményeket és a friss kutatásokat. Senki személyes ismeretségi köre nem reprezentál semmit, főleg mert az emberek amúgy sem feltétlenül őszinték egymással. Én is mindig igyekszem olyan választ adni, hogy a másik boldog legyen, ilyen hülyeségek miatt nem akarok vitatkozni senkivel.
2018. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Mert a kutatas balos elonyt mutat.

Mondjuk olyan valasztas meg nem volt amit pontosan elore tudtak volna jelezni.

Regen en is balos voltam, most meg a Jobbikra szavazok es meg nem diktaltam be egy kozvelemeny kutatonak sem. Majd jovo vasarnap lesz egy pontosabb felmeres :)

2018. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Pedig a dolgok úgy mutatják jelenleg.
2018. ápr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd... én budapesti egyetemista vagyok, ha az én ismerősi körömet vennéd alapul, akkor a Jobbik és LMP tarolna. Viszont rengeteg a nyugdíjas, akik körében meg a Fidesz meg MszP/DK tarol.
2018. ápr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert tényleg így van. Budapesten a baloldal magához képest mindig jól teljesített, '14-ben a Jobbik pedig meglepően rosszul. Ha megnézed, a párt országosan ismert emberei is alig érnek el 10-15%-ot, az pedig biztos, hogy bp-en nem fognak nyerni, de vidéken annál inkább.
2018. ápr. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
Mert Budapest kommunista város, 1919 óta mindig is az volt.
2018. ápr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!