Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szidják ilyen sokan...

Miért szidják ilyen sokan mostanában a Jobbikot az Fb honlapjukon?

Figyelt kérdés
Régebben nem volt ennyi ilyen jellegű komment, hogy: ti is ugyanolyok vagytok, mint a többi, csak a szátok jár és stb kommentek.Tegnap felnéztem és rengetegen szidják őket, mint a bokrot. Miért? Már fél éve nem jártam arra, de ez nagyon meglepett

2015. okt. 8. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Én is Jobbikos vagyok, illetve voltam, most jelenleg semmilyen nem vagyok. Tényleg elkeserítő a tétlenségük.
2015. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok, h jelenleg senkire nem szavazok.
2015. okt. 8. 18:34
 3/13 anonim ***** válasza:
mert politikusok :D
2015. okt. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Mert mostmár ők csak ők vannak. Szidják őket a fideszesek, mert lassan megelőzik őket, szidják őket a baloldaliak, mert a béka segge alatt vannak és nem nagyon tudnak jobbat csinálni, mert ugye az országért tenni nem etikus ellenzékként
2015. okt. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Fideszes oldalak meg mszp-s oldalak kommentjeiben is megy a trollkodás...
2015. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én nem szidom őket, mármint a Jobbikot, csak szimplán már nem fogok rájuk szavazni 2018-ban.
2015. okt. 8. 20:31
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem csak a fideszesek és a baloldaliak szidják, hanem a kiábrándult jobbikosok is gondolom. Ez valahogy kimaradt a sorból.

Sorra bizonyosodik be, hogy általuk sem lesz jobb a világ, pedig sokan ebben reménykednek. Akik még mindig ebben hisznek, azokra nagy csalódás vár, persze már most megmondom ha kormányra kerülnének, a cselekvés helyett lesz itt elmúlt 40 év, elmúlt 29 év... csak pozitív eredmény nem lesz.

2015. okt. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Áh, szerintem nem kerülnek kormányra...A Fidesz bebetonozta magát és szerintem még mindig erősebben áll támogatottságban.
2015. okt. 9. 08:56
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

lehet le leszek pontozva de... azért mert simulékonyak

régen ők voltak a kemény szélsőjobb, radikálisabb nemzeti érdekek, csak a hazai, csak a magyar, csak a magyar emberek

aztán ezzel szereztek valamennyi szimpatizánst, főleg nyugat és kisebbség elleneseket

majd mikor látták hogy ez mégse jó irány mert nincs -még- annyi mindenben csalódott ember, aki hozzájuk állna, és a fidesz is megbotlott, váltottak egy cukibb politikára, hogy a fidesztől eltávozó de jobboldali, nemzeti érzelmű embereket is magához szedje (akkor voltak a kiskutyás meg ilyen plakátok is); de erre több radikális kiakadt, hogy ez micsoda, ami csak tovább erősödött mikor voltak a belső cigányozás meg zsidózás elleni vizsgálatok, és a nyilvános bocsánatkérésre felszólítás

ekkor sokan mentek szembe a jobbikkal mert hogy nem elég radikális (legfőképp az a réteg, amelyik kb csak azért volt jobbikos, mert utálta a cigányokat)


végül kb 2-3 évvel ezelőtt több külső hírportál elkezdett észre venni egy fidesz felé húzást a jobbiktól, támogatták őket -a baloldal ellenében- amit több, témában jobban benne lévő -főleg humán szakos egyetemisták- jobbikos észre is vett, és ők azért kezdtek el haragudni a jobbikra, mert egy nemzeti jobboldali alternatívát akartak a fidesz helyett, nem pedig a fidesznek egy nemzetibb leányvállalatát

+ az, hogy kb nyíltan Putyin és Oroszország oldalán állnak egy ideje -mikor 10 éve azt még hazaárulónak mondták aki az oroszokkal összeáll- is kiábrándított pár, nemzetközi aktuálpolitikában jobban benne levő fiatalt, meg pár a 'gulyáskommunizmus' minden emlékét kitörölni vágyó idősebbet

++ azért a Kovács Béla esete se tett jót


szerintem ezekkel sikerült sok volt jobbikost magukra haragítani, mint a radikális, mind a konzervatívabb, és mind a fiatalabb, mint az idősebb oldalról


(és megkérnék mindenkit, hogy ne azért minuszoljon le, mert nem vagyok jobbikos, hanem értékelje, hogy írtam)

2015. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

Több botrány is van a házuk táján. Mit ér az, hogy ők programjukba teszik az elszámoltatást, közben meg ők maguk nem hajlandóak elszámolni?! Ahol hatalmuk van, csak mocsok van. Persze akik ezt ki mondják, azok mind "hazaárulózsidócigány".

Ennyit a nagy magyar igazság pártjáról.

2015. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!