Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz fanok tudnának nekem...

A Fidesz fanok tudnának nekem arra válaszolni, hogy miért pontoznak le minden válaszadót aki nem a Fidesz mellett érvel a kérdések alatt? :D

Figyelt kérdés
Másnak nem lehet egyéni véleménye ?
2018. ápr. 4. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Az ellenséget meg kell semmisíteni!
2018. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

[link]


Tessék, itt vannak a Felsőbbrendű Magyar Faj dicsőséges példányai.

Ide jutottunk. Vagy ezek ilyenek voltak mindig is?

2018. ápr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Mar régen feltűnhetett volna, hogy a politika rovatban( meg sokszor máshol is), "lájkolás" van, a válasz hasznossága, másodrendű.
2018. ápr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Korrigálok: inkabb úgy fogalmaznék, hogy huszadrangú.
2018. ápr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
A Fidesz utálók miért pontoznak le minden Fideszes választ szinte? Ha megkérdezik, hogy "kire szavazol/szavaznál" ebben vagy más formában, miért szinte mindig a Fidesz a legalacsonyabb %, mikor az is ugyanolyan jó válasz mint az LMP, az pedig szinte mindig magas %?
2018. ápr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen kérdést feltenni egy ballibsi oldalon? Ahol azonnal törlődik minden ha pl rosszat szólsz Gyurcsányról.
2018. ápr. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

.aszki. Mert engem nem pontoznak le soha ha védem a Fideszt?


Egyébként sok értelme nincs itt a politikai témában a pontozgatásnak, előbb - utóbb lepontozzuk egymást nullára és akkor mi van? Én nem aszerint fogalmazom a mondanivalómat, hogy majd hány pontot kapok érte, ki a fenét érdekel.

2018. ápr. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az egész oldalon mindenki aszerint pontoz, hogy egyetért-e a válasszal, nem pedig aszerint, hogy valójában hasznos-e a válasz. Te is, én is, mindenki. Ezt úgy hívják, hogy emberi gyarlóság. Ezért hülyeség jelen formájában a pontozás.
2018. ápr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

pufajkás: miért kell mindig nyomatni ezt a hülyeséget? Kismilliószor leírtam már, hogy egy kérdést csak akkor törölnek, hogyha valamelyik szabályzatba ütközik. Küldhetnek rá 2 972 364 123 653 jelentést is, ha nem ütközik semmi szabályzatba akkor nem fogják törölni.

Legtöbbször csak nyílt provokáció a rovatban azok a kérdések, amiket törölnek, az meg szabályzatba ütközik.

Azt meg már megse említem, hogy párt hozzáállástól függetlenül törölnek minden olyan kérdést, ami szabályzatba ütközik.

Vagy szerinted az is az oldalon lévő ballibsi terror bizonyítéka, ha törölnek egy olyan kérdést az állatok - kutyák rovatban, ami arra buzdítana, hogy miért nem ölünk meg minden kutyát az országban? Nem, nem csak a politika rovatból áll az oldal bármennyire is elfelejtitek ezt állandóan.

2018. ápr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 A törlés is úgy működik a gyakorlatban, ahogy a pontozás. Nem a szabályzat számít, hanem akkor törölnek egy kérdést vagy választ, ha az aktuális moderátornak valamiért nem tetszik. Számtalan olyan kérdésemet és válaszomat törölték már (innen is és más rovatokból is), ami biztosan nem sértette a szabályzatot.
2018. ápr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!