Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan jellemeznétek a régi...

Hogyan jellemeznétek a régi Gyurcsány-kormányt? Mi az amit érdemes róla tudni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 05:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jó, hogy elmúlt. ;)
2018. ápr. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Akkoriban azt hittem, hogy annál nem lehet szarabb kormány...Tévedtem.
2018. ápr. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Már visszasírom azokat az időket, pedig rohadt nagy ellenzőjük voltam. :(
2018. ápr. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Naplopó banda. Kormányoztak nulla hozzáértéssel. Majdnem csődbe vitték azbországot. És még ezt sírják vissza.
2018. ápr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Majdnem olyan rossz volt mint a Fidesz.
2018. ápr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Gyurcsány az a miniszterelnök aki évekig nem vette fel a fizetését.Gazdagon került a miniszterelnöki székbe és statisztikák mutatják, hogy csökkent a vagyona míg ,,hatalmon" volt.Nem, nem fogok rá szavazni, de tény, hogy míg ő fizetést se vett fel addig azért vannak akik milliárdosok lettek ebben a mostani kormányban ,hogyhogy nem:D
2018. ápr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Ja még amit elfelejtettem.Gyurcsányék bevezették a 300ft-os vizitdíjat.Attól kétségbe esett a fél ország, hogy húúú..most ha valaki nem akar fél évet várni arra, hogy rákerüljön valamelyik állami kórházba a sor akkor szépen fizet 10-20 ezret valami magánpraxisú orvosnak, hogy előbbre jusson az egészségügybe..hogy -hogy nem ez is jó ennek a népnek.:)
2018. ápr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
VOlt egy világválság, és le tudott mondani a posztjáról is. Vagyonos ember volt politikai pályafutása előtt is. Ezek egyike sem mondható el orbánról, aki csavargóként könyörgött soros ösztöndíjért, és hatalomra kerülvén pedig mocskosul összelopta magát. Ennek ellenére egyiket sem szivesen látom a politikai közéletben.
2018. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jó ez a gazdasági válság mindent rá lehet fogni. Igaz a környező országok közül csak minket érintett ennyire kellemetlenül. Nem véletlen emlegettek együtt minket a görögökkel az eu szégyen országával.
2018. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Nem véletlen emlegettek együtt minket a görögökkel az eu szégyen országával."

Most mivel emlegetnek együtt te szerencsétlenség?

2018. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!