Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsányrol mi a véleményetek?

Gyurcsányrol mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 19:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%

Nem táncol olyan jól, mint ahogy hiszi!

És ez igaz más egyéb téren is. Szép dolog az önbizalom csak átesett a ló túloldalára.

"Megcsináljuk! Hát inkább ne csinálja meg!

Kapjon 4,5%-ot, az pont elég neki!

2018. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
9%
Orbánnal együtt takarodjon.
2018. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
Alkoholista. Péppé itta már az agyát.
2018. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon sok lépésével nem értettem egyet mikor kormányon volt. Pl a biztosítós egészségügy meg hasonló reformok, örültem, hogy leváltották és ezeket nem sikerült bevezetni. De alapvetően jó politikus, csak szerencsétlen. A Fidesz első gyűlöletpropagandájának az áldozata. Egy teljesen korrekt beszéd kiragadott egy mondatából kovácsolt ostobáknak szóló propagandának. De akkor még új volt, bedőltünk mind, én is. Ma 8 évvel később egy szempillantás alatt cserélném a korrupt Orbánra.
2018. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
43%
Csak az a jó benne hogy vicces.
2018. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem sok jó.
2018. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
60%

" Egy teljesen korrekt beszéd kiragadott egy mondatából kovácsolt ostobáknak szóló propagandának. De akkor még új volt, bedőltünk mind, én is. Ma 8 évvel később egy szempillantás alatt cserélném a korrupt Orbánra."


A saját pártja zavarta el, ez elég sokatmondó.

2018. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
5%
Igen, mivel mindenki tudta, hogy nem lehetett tőle zavartalanul lopni. Ezért fogott össze a Fidesz és az MSZP az eltakarításához. Az, hogy az MSZP-nek nem feküdt Gyurcsány az pontosan Gyurcsány mellett szól.
2018. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
41%
Kismiska Orbánhoz képest.
2018. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
44%

egy jellemtelen ember.

aki abban a formában bukik meg mint ő,az 150 évvel ezelőtt öngyilkosságot követett volna el,de a minimum az,hogy távozik a nyilvánosságból egy ilyen szégyen után.

ő viszont rátett még egy lapáttal és most már kb stand up komédiázik is.

viszont azt el kell ismerni,hogy közel sem volt olyan szinten lekezelő és arrogáns,mint amilyen most orbán. soha nem volt nyilvános strómanja se mint neki,maffia hierarchia kiépítésén sem ügyködött és szerintem diktátori tervei sem voltak.

szóval a jelenlegi orbántól még így is jobb.

2018. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!