Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsányrol mi a véleményetek?

Gyurcsányrol mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 19:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Ideális cellatársa lenne Orbánnak.
2018. ápr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Elég szomorú, hogy még szabadlábon van
2018. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%
Élete virágában még bírtam, mikor az egyetlen nagy riválisa volt az orbánnak. Már-már úgy ellaposodott, úgy eltűnt a süllyesztőbe, mintha soha nem is létezett volna (ez ám a qrva egy nagy politikus).
2018. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%
Valószínűleg börtönben lenne a helye és részben neki köszönhetjük a mostani helyzetet, de nem értek egyet az Orbán=Gyurcsány-ozókkal. Orbán nagyságrendekkel nagyobb károkat okozott az országnak.
2018. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Egy önző bohóc, aki szeret politikusost játszani.
2018. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%

1: Ez azért túlzás. Ezt mégis hogyan képzelted??

Én külön cellába tenném őket. Nehogy összeverekedjenek.

2018. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Gábor t ***** válasza:
32%

Szia. -Gyurcsány két nagy hülységet csinált életében.

Az egyik az Öszödi beszéd ami az ország fele félre értett.

A másik, hogy sikerült össze hozni a 2006-os győzelmet, mert le kellett volna mondania!

2006-tól 2009-ig kisebbségi kormány volt, Minden szavazásnál a Fidesz ki vonult a teremből, Így sok mindent nem tudtak meg szavazni határozatképtelenség miatt.

Ezzel a fidesz nem az mszp-nek tett igazán keresztbe, hanem Magyarországnak!

2018. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%

Az Elnök Úr jó ember csak rosszkor volt rossz helyen..:( Én azóta is hiszek benne és abban hogy Ő az aki képes leváltani ezeket a narancsosokat.

Mondjuk nem is értem hogy a narancs fanoknak hogy nem fáj ez a sok botrány ami a tagok körül van... ennél jobban csak azokat nem értem akik képesek rezsi szilárdra szavazni.

2018. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Vissza kellene vonulnia a politikától. De előbb Orbánnak és a maffia párttársainak. Ha az olyanok, mint Orbán, Rogán, Matolcsy politikusok lehetnek, akkor viszont egy olyan mint a Gyurcsány kifejezetten a jobbak közé tartozik.
2018. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
Az, hogy Orbánnal együtt, "kéz a kézben", eltűnhetnének a politikából.
2018. ápr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!