Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miből gondoljátok, hogy a...

Miből gondoljátok, hogy a Fidesznek biztos többsége lesz?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Az előző választás eredményeiből. Mitől változott volna a helyzet? Melyik párt tudott plusz egymillió!! embert mozgósítani a notóriusan nem szavazók közül? Viszont a Fidesz még na az még mindig kitrükközte magának a határon túliakat közpénzből. Szóval akinek több szavazója lehet esetleg, az pont a Fidesz, senki más.
2018. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Abból hogy vasárnap választás és csütörtök este a baloldalnak még nem fix hogy melyik körzetben kit indít kit léptet vissza . Miközben erről már egy éve meg kellett volna állapodni és a jelöltjeikkel kampányolni. Gyakorlatilag egy Mszp szavazó csütörtök este még nem tudja vasárnap tud e mszp- jelöltre szavazni.
2018. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk 2. ezt értem.



Amúgy mert sokan kiábrándultak a Fideszből.


Én amúgy fideszes vagyok, rájuk meg 2 db x. A migránsozást azért csúnyán túltolták; rájuk megy 2x, azzal a kitétellel, hogy remélem, visszább vesznek a migránsozásból a választások után.

Szerintem hatalmas a migránsválság, nyugatról rossz dolgokat hallani róluk, olyasmi lehet, mint nálunk a romák, maximum az ottani hatóságok jobban kezelik. Borzalmas videókat lehet látni róluk.

Többmillió klímamenekült is jön majd, én konkrét háborúra számítok.

Ettől függetlenül nem a migránscálság az egyetlen probléma.


Én eddig aránylag elégedett vagyok a Fidesszel, legalább újít-épít kórházakat; a semmiből nem lehet várat építeni, vagy... csak lassan.


Amúgy csak az elmúlt pár hónapban politizálok, most is főleg mások véleményét olvasva.

Hátrány: esetleg tájékozatlan vagyok

Előny: a saját, rokonaim, barátaim, városom helyzetéből táplálkozom, se a Fidesz se az ellenzék nem vezet meg a szócsövein keresztül.

2018. ápr. 5. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Közvéleménykutatók tévednem ,de nem ennyit. Mindegyik fideszes győzelmet mér,pénzelje akár bal akár jobb oldal. Egyik párt sem tudja megközelíteni se a Fideszt. A friss mérések szerint az utóbbi hetekben még rá is erősített a népszerűségére a vidéki szavazók aktivizálásával.


A választásnak csak egy tétje van hogy lesz e 2/3 vagy nem.

2018. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Megérzés...
2018. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!