Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felkerülhetek én is a Fidesz...

Felkerülhetek én is a Fidesz megtorló listájára, ha ellenük szavazok vasárnap?

Figyelt kérdés
Olvastam valami ellenség listáról ami már kétezer főnél tart és arra bárki rákerülhet állítólag. Nem vagyok Soros embere, csak egyszerűen elegem van a jelenlegi kormányból.

2018. ápr. 5. 20:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem is kell addig várni. IP cím azonosítva. Listára felvéve.
2018. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Badarság. Minek torolnák meg, ha xy a kormánypárt ellen szavaz? Már nem a kommunista érában vagyunk, hogy Pista bácsit retorzióknak tegyük ki, ha nem a mi jelöltünkre voksol :)
2018. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%

igen! vízjegy lesz a szavazócédulán ami csak speciáis fénynél olvasható, így mindenki egyénileg lesz azonosítható...


a következményeit majd megtudod!

2018. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
😂😂😂😂
2018. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem annyira mindegy...Én régen mindig rájuk szavaztam, aztán mégis akkor rúgtak ki az (állami) munkahelyemről, amikor ők kerültek hatalomra. fuck.
2018. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az a lista úgy tudom soros ösztöndíjasokról, meg ilyen civil szervezetek tagjairól szól, egyébként meg (ha nem vagy nagyon gyökér) senki nem fogja biztosra tudni, hogy kire szavaztál.
2018. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9%

Tudod - ha nem tűnt volna még fel - az elmúlt 8 évben a fidesz volt kormányon,miközben 2 választás is volt, amiken több millióan nem a fideszre szavaztak.

Egyikkel szemben sem volt megtorlás.


saját magaddal fogsz kiszúrni ha az elllenzékre szavazol, ennyi.

2018. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Egyikkel szemben sem volt megtorlás. "


Ezt nem tudhatod.. Ismerek sok olyat akik szerint ők hátráltatva lettek amiatt.

2018. ápr. 5. 20:55
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Igen, 4 éve is a házam elé sz.rtak másnap reggel.
2018. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%

*8


Mint írtam, már nem a kommer korszakot éljük, hogy pártszimpátia alapján beskatulyázzuk a lakosságot jó és rossz táborba.

2018. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!