Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszre döntően tényleg...

A Fideszre döntően tényleg csak az idős, nyugdíjas korosztály szavaz?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 6. 08:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
Addig amíg az ellenzék ilyen töketlen embereket állít csatasorba, esélye sincs. Berkecz Balázs nevű ájdióda 2,5 %. Széllelbélelt Berni az 5%-s ME. Karácsonyfa,akit úgy importáltak. Vona Gabcsi a Simicska ivadék. Becsületükre mondva ,mind lemondtak Vona,Karácsonyfa,Hadházy,Gődőös,Molnár. Egyedül Qurcsány Fegyenc bohóczkodik a milliárdjaiból,mert a sex már nem megy. Alkoholista les ,mint Horn Pufajkás.
2018. ápr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%

Vannak ezek a városi legendák, minthogy a kivándoroltak mind ellenzékiek. Ehhez képest ismeretségi körömben 80% fideszes.

2-3 éve nem látott emberekkel a napokban futottam össze "véletlenül".

Aztán, hogy a fiatalok nem a Fidesz mellett állnak. Ja, látszott az átszavazók során, meg tapasztalom a környezetemben, hogy de. Azért, mert van 6-800 db CEU ivadék, a többi még más elvű. Teljesen "spontán" botlottam bele több határon túli, szintén mind fiatal ismerősömbe is

a hétvégén, meg kint melózó fideszes rokon srácok is tök véletlenül nem húsvétra, hanem egy héttel később látogattak haza gondolom. Ez a sors fintora, fatális véletlen :)

2018. ápr. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nagyrészt idős, tudatlan, elszigetelt-szegény-megvezetett falfal lakói, akik kiszolgáltatottak a rendszernek.... kevés fiatal van a tüntetéseiken. De ismerek tanult, diplomás réteget is - akik a szocializmusban szocializálódtak és azóta tapicskolnak a sz.ba... Sajnos látom, hogy kik szavaznak rájuk - sokszor ülök a SZSZB-be.... (szavazatszámláló bizottság)
2018. ápr. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Fodor István Ferenc ***** válasza:
62%
Nem a kor a meghatározó, hanem a magyarság iránt érzett felelősségérzet. A fidesz elleneseket az irigység vezérli: mit érdekel engem, hogy a miniszterelnök valakijének milyen vagyona van? Az viszont a normális magyaroknak benne van a lelkivilágukban, hogy annak idején megvédtük a török ellen fél Európát és ezt csináljuk most is A lusta nyugatiak viszont saját maguk telepítették be őket, mert nem volt ínyükre elvégezni a "piszkos" munkát. Ne lepődjünk meg, hogy mindezekre emlékszünk, továbbá mi nem raboltuk ki annak idején azokat az országokat, ahonnét most mennek oda a menekültek. Nyugat-Európának gőze sincs a mi viselkedésünk okairól, mert ők csak a saját történelmüket hajlandók alapul venni. Ezt ismerte fel a fidesz nagyon helyesen- és ezért nem lehet korhoz kötni a szimpátiát, mert nem az a meghatározó..
2018. ápr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Statisztikák nem állnak rendelkezésemre, csak magánszemélyként szerzett, szubjektív tapasztalat:


Zömmel fiatalokkal dolgozom, mindegyikük ellenzéki.

Egyetlen olyan embert ismerek 40 év alatt, aki Fidesz-szavazó. Általában azt látom, hogy akik sokmindentől félnek, azok szavaznak a Fideszre.

2018. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 retrojedi ***** válasza:

40 évesként már 5 országgyűlési választáson vettem részt, mindegyiken azt mondta az aktuális ellenzék hogy a kormány lop, de ők majd nem fognak. Lehet hogy egy 20 évesnek ez a szöveg még hihető, de miután 5x szembesülsz az ellenkezőjével, most már ne jöjjön nekem ezzel senki. Különösen, hogy a baloldal még a külföldet is kiszolgálná (hagyná lopni), az pedig nagyságrendekkel többe kerül.

Ráadásul a 'baloldal' hangoztatja milyen szegények a magyar emberek, egyidejűleg állítja hogy mindenkit el tudnánk tartani a 3. világból aki jönni akar, vagy iderakják. Nincs itt valami ellentmondás? Úgyhogy inkább amondó voltam, hogy amíg ballibék eldöntik hogy tök csóró az ország, vagy már mindenkit felvet a pénz - inkább pihenjenek még 4 évet ellenzékben.

2018. ápr. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!