Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik összeveri a Fideszes...

A Jobbik összeveri a Fideszes szavazókat. Jól van ez így?

Figyelt kérdés

Még meg sem nyerték a választásokat, már beindult a "gőzhenger"?


[link]


Mi lesz itt még?


2018. ápr. 6. 18:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Én úvy olvastam, hogy a Fideszesek plakátrongálni voltak, fegyvert rántottak és véresre vertek embereket.


Kampányban a Fidesz hazudik, majd a választások után kifizetik a bírságot.

2018. ápr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát rosszul olvastad
2018. ápr. 6. 18:59
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem szavazókat, hanem aktivistákat akik rongálják a plakátjaikat. (Meg is érdemelték amúgy.)
2018. ápr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
2018. ápr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
ezek most összeverték egymást?
2018. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
A Fidesz hazzdik, kiindulva az eddigi 110 elvesztett médiaperből. A Jobbik változata hitelesebb. Köztudott, hogy a Fidesz szimpatizánsok között rengeteg a fegyveres bűnöző. Mégis csak a maffia kormányról van szó.
2018. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Fideszes plakátrongálók voltak, nem érdemelték ezt,így most adhatjták az ártatlant, én inkább beragasztottam volna a szájukat egy kicsit, nincs szebb dolog egy fideszesnél, aki végre befogja a pofáját.
2018. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
19%

"Köztudott, hogy a Fidesz szimpatizánsok között rengeteg a fegyveres bűnöző. Mégis csak a maffia kormányról van szó."

Azért, a jobbik érdekeltségi körébe tartozott a gárda meg a mittudomén hány vármegye erőszakszervezetek, de nem baj...

2018. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
12%

"A Jobbik változata hitelesebb"


Az egyiknél ott a tag akinek látszik a szemein hogy lefújták könnygázzal és úgy beszél a kamerába.


a másik a jobbikos aki képeket rakott fel magáról hogy 8 napon túl gyógyuló sérülés és úgy ad interjút egy pici sebtapasszal az arcán ami még besem volt dagadva. A fegyveres ügyről meg hogy magándetektívek voltak. Most komolyan se nyomozás semmi de már megállapították hogy kik voltak hát ha van vicc kategórajú hazudozás akkor ez az

2018. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Én ezt fordítva olvastam és a Szanyó Miklósról készült képek is inkább ezt a verziót támasztják alá.
2018. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!