Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a főnököd azt kérné, hogy...

Ha a főnököd azt kérné, hogy fényképezd le mobillal a szavazólapjaidat vasárnap, amin a fideszes egyéni jelöltet és a fidesz listát ikszelted be, majd hétfőn mutasd meg neki a képeket, mit tennél?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 7. 17:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Másoltatnék egy lapot ,ami úgy néz ki,mint egy szavazólap és elküldeném neki azt.
2018. ápr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá,hogy te kire szavazol..
2018. ápr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem dolgoznék ilyen helyen.

A saját szavazatomról én és csak is én döntök. Amelyik főnök ebbe bele akarna szólni az más területen is szörnyű főnök lenne.

2018. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
behúznám az iszet lefényképezném, aztán meg még vagy kettőt is beikszelnék hogy érvénytelen legyen a szavazó lap.
2018. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Leperelnem rola a szart is. Felmondanek es kuldenek neki egy kepet a szavazolapokrol. :)
2018. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Én ceruzával ikszelném a Fideszt, lefotóznám, majd kiradíroznám és tollal beikszelném az általam választott pártot. Egy demokratikus jogállamban pedig inkább feljelentést tennék, de itt Orbánisztánban ennek úgyse lenne semmi következménye.
2018. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

- ceruzával beikszelem a Fideszt

- elkészitem a fényképes bizonyitékot

- a ceruzát kiradirozom

- tollal behúzom a Jobbikos jelöltet

2018. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
Addig nem jutna el az agyad hogy miután lefényképezted, érvénytelenné teszed a szavazatot ugye?
2018. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Behúznám, lefotóznám, aztán kérnék egy új szavazólapot, hogy elrontottam, majd azon bejelölném azt, akire tényleg szavazni akarok.
2018. ápr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Elővennék a zsebemből egy őskövület Siemens A40-es telefont és megmondanám neki, hogy ezzel bizony nem tudok fényképet készíteni.
2018. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!