Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az embereket miért zavarja...

Az embereket miért zavarja Mészáros Lölő gazdagodása?

Figyelt kérdés
Szerintem csak az irigység miatt. Én pl. irigy vagyok rá :) Semmi másért nem zavar. Mindenféle pártszimpátia nélkül...
2018. ápr. 7. 20:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Mert pl a mi zsebunkbol veszi ki?
2018. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Tehát neked több pénzed lenne, ha Lölő nem gazdagodna? :D

Előrébb lennél?

2018. ápr. 7. 20:20
 3/26 anonim ***** válasza:
34%
Én se értek semmihez de én is szeretnék gazdag lenni, nekem miért nem segit Orbán hm?
2018. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%

kedves kérdező


valamelyik nap mikor nem vagy otthon besurranok és el lopom a spórolt pénted...


Ez miért zavarhatna téged? Irigyled tőlem a spórolt pénzed amit munkával kerestél?

2018. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ne trollkodjatok. Mit éreztek abból saját magatokon a hétköznapokban, hogy ő gazdagodik?
2018. ápr. 7. 20:29
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
A becsületesen meggazdagodott emberekre egy szavam sincs. De a Pénztáros nem oda tartozik. Ő abból a pénzből gazdagodott meg, amit én fizettem be adóként, és amit az oktatásra, és egészségügyre kellett volna költeni.
2018. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A magyar egészségügy évtizedek óta romokban van. Tehát ha Mészáros nem gazdagodna, akkor az egészségügy rendben lenne. Értem :D
2018. ápr. 7. 20:34
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Az nem zavar ha gazdag. A hogyan és mennyire. Na az zavar. Ez az ember 8 éve még munkáért kilincselt, nincsevalamicsinálnivalóóóócsókolom

Ma meg? Bár lehet hogy nem is gazdag. Ki tudja hova és mennyit fizet

2018. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

# 7/7 Időpont ma 20:34


Nem csak a két véglet létezik. Minden elherdált forint egy kicsit javítani tudott volna a helyzeten. Talán mára rendben működhetne az egészségügy, ha nem eltékozolják az adófizetők pénzét, hanem arra használják, amire kell.

2018. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
49%
mit szólnál, ha Semjén leszállna helikopterével a kertedben és lemészárolná a malacod, a kutyádat és utálna ott pózolna térdeplős fotókon, te meg dolgozd fel..
2018. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!