Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek többsége tényleg...

Az emberek többsége tényleg elhiszi, hogy bármelyik párt értelmes és jóakaró embereket tömörít? Én csak bűnözőket és élősködőket látok mindenütt. Egyik program ijesztőbb, mint a másik.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 1. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

"Én csak bűnözőket és élősködőket látok mindenütt"

Hát ezért kell elzavarni a Fideszes hordát!

Melyik programja ijeszt téged? (Konkrétan?)

2018. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A jó édes ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy ki mit lát a pártokba, a szavazat állampolgársággal járó jog, s aki nem használja ki az nyilvánvalóan búza (csak ezt így nyilván nem lehetett beleírni a törvénybe, mert diszkriminációnak számítana).
2018. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem az emberek többsége, csak az az 1-2 millió, akivel meg lehet nyerni a választásokat.
2018. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Te milyen párhuzamos világban élsz, ahol ijesztő a béremelés, a tényleges rendszerváltás és az oktatás és eü fejlesztése?
2018. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%

Magyarországon nincs középréteg, így a legnagyobb társadalmi réteg a lezüllött proletárok, akiket csak hazugságokkal lehet meggyőzni.


Olyan a politika amilyenek az emberek. Egy párt csak úgy tud hatalomra kerülni, ha manipulálja a csőcseléket, szóval a hazugság alap követelmény.

2018. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Pl. a bérúnió ötlete egy ordas ökörség.
2018. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Te milyen párhuzamos világban élsz, ahol ijesztő a béremelés, a tényleges rendszerváltás és az oktatás és eü fejlesztése?"

Az én álláspontom szerint (és a statisztikák is ezt igazolják) az elszegényedés az állam méretével arányos. Az állam minél jobban beleavatkozik az emberek életébe, annál kevésbé érvényesülnek a gazdasági ösztönzők, eltűnik a tőke és vele együtt a munkahelyek is és minden egyéb. A korrupció mértéke sem azon múlik, hogy melyik párt van hatalmon, hanem a bürokrácia méretéből és természetes ösztönzőiből fakad. Mindegyik párt programja és politikája arról szól, hogy hogyan akarják megoldani más emberek problémáit, ahelyett, hogy hagynák, hogy az emberek a saját igényeiknek megfelelően oldanák meg a saját problémáikat (ami a gyakorlatban mindig jobban működik). Én nem hiszem, hogy az állam jobban el tudja költeni az én pénzemet, mint ahogy én költeném el. Nekem csak az lenne erkölcsileg és racionálisan vállalható párt, ami a bürokrácia, az adók és a szociális rendszer drasztikus visszaszorítását ígéri. Ilyen most Magyarországon nincsen.

2018. ápr. 1. 20:46
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Orbán Viktor egy értelmes és jóakaró ember!

A fidesz tisztességes és becsületes párt!Soha nem loptak még 1 gyufaszálat sem!

Orbán a magyarok Istene!

2018. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

7: Érdeklődésből kérdem.

Szerinted az alapjövedelem megfelelne a szociális rendszer kellő visszaszorításának? És nem 25/50 000 Ft-os "alapjövedelemre" gondolok, ami csak a fél szociális rendszert váltaná ki, tehát némiképp racionalizálná a mostani helyzetet, hanem valódira (létminimum körülire).

2018. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Kizárólag a Jobbik tömörít értelmes és jóakaró embereket.
2018. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!