Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szavazófülkék be lesznek...

A szavazófülkék be lesznek kamerázva? Mennyi az esély arra, hogy kiderül kire szavaztam?

Figyelt kérdés
Illetve privátban rám írhatna, aki hozzám hasonlóan az ellenzékre fog szavazni (és HB megyei), mert nem tudom eldönteni, hogy egyéniben és listán kire lenne érdemes szavazni? Mi egyáltalán a különbség a kettő között? Eredetileg arra gondoltam, hogy az LMP-re voksolok mind2-őn, de a Jobbik Kelet-Mo.-on gondolom erősebb, mint az LMP és fogalmam sincs ezen a téren mi a különbség a lista és egyéni között. Először fogok szavazni, szóval ne nézzetek hülyének, mert korábban sosem érdekelt a politika.

2018. ápr. 7. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. kérdés: Nem

2. kérdés: az rajtad múlik

2018. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
akkor egyéniben húzzad be a jobbik-ot, így kevesebb eséllyel veszik el a szavazatod.
2018. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nemlehet kamerázni még az utcán sem nemhogy egy szavazó fülkébe. Ez súlyosan törvénysértő lenne.

Bátran szavazz akire akarsz.

2018. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz akkor takard el a kezeddel és a lyukon bekukucskálva húzd be az Xet. Ha biztosra akarsz menni akkor kesztyűben fogd meg a szavazólapot nehogy a rajta hagyott ujjlenyomataid alapján be tudjanak azonosítani.
2018. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Kamera?


Mikor 10 000 fölött lesz a szavazókörzetek száma, fejenként 4-5 szavazófülkével legalább????


Csak úgy hozzávetőlegesen próbáld megsaccolni mennyi pénz is kellene arra, hogy egy számodra észrevehetetelen kamerát tegyenek a szavazófülkébe, ami elég jó felbontású ahhoz, hogy látsszon, hova húzod az X-t, majd szorozd meg 40 000-rel legalább. (legyünk optimisták és 50 000Ft/db-ért tudnak szerezni, az akkor is 2 mlliárd lenne alaphangon).


Remélem ez megnyugtat, hogy nincs erre pénze az országnak.

Arra is csak most kerülhetett sor, hogy a papír szavazóurnák helyett műanyagokat tudjanak venni végre.

2018. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4: A narancsos Nagy Testvérből bármit kinézek. Kesztyűt nem viszek, de az öklömmel támasztom meg a papírt és a körmömmel csúsztatom bele a szavazólapot a borítékba (remélem így nem nagyok rajta ujjlenyomatot). Mondjuk tök mindegy, mert ezen sorok írásakor már figyel a NER titkosszolgálat és ahogy Orbán ígérte a beszédében, minden nem rá szavazóval kíméletlenül le fognak számolni. Várjunk. Bocsi, mindjárt jövök. Valaki kopog az ajtón. FeketeAudiA6benneegynapszemüvegessdtmzjdtzydbfkydléj..................


:D

Na viccet félretéve, remélem azért ennyire nem súlyos még a helyzet, de olyat is hallottam már, hogy manapság vannak olyan tollak, amelyekkel írva x órán belül eltűnik a tinta szóval lehet azért saját tollat is fogok vinni.

2018. ápr. 7. 21:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Saját lelkiismereted szerint arra a pártra szavazol, amelyik számodra a legszimpatikusabb!

Ahogy előttem írták, törvénysértő volna, ha a szavazóhelyiséget bekameráznák.

2018. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt jólteszed.
2018. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"de olyat is hallottam már, hogy manapság vannak olyan tollak, amelyekkel írva x órán belül eltűnik a tinta szóval lehet azért saját tollat is fogok vinni."


Ezért vigyél magaddal otthonról SAJÁT TOLLAT és csak a fülkében vedd elő!

Én is ezt fogom tenni, hidd el!

2018. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!